1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mazda 6 Landi renzo szarpie

Dyskusja w 'Instalacje gazowe' rozpoczęta przez użytkownika Yuukis, 27-06 18.

1. Yuukis

Yuukis Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, oto mam taki problem. Mianowicie przy "szybszym" rozpedzaniu sie, a gdy zlapie juz obroty okolo 2,5tysiaca wraca do normy. Auto szarpie tylko i wylacznie na gazie. Na benzynie bez problemu. Wyminilem filtr gazu, u gazownika wymienilismy wtryski na nowe, diagnostyka na komputerze nie wykazywala zadnych bledow. Gazwonik sprawdzil jedna swiece i powiedzial, ze jest okej. Stwierdzil, ze moga byc to cewki, ale nie jest w 100% pewien, a ja nie chce inwestowac w ciemno 400-600zl na nowe cewki. Bylem u drugiego gazownika ten Pan sie tylko przejechal i stwiedzil, ze to raczej nie jest gaz tylko cos z samochodem, ale nie ma pojecia co to moze byc. I teraz nie wiem czy jechac do kolejnego gazownika poza Kielce czy do mechanika.

2. Regaciarz

Regaciarz Początkujący

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Wasilków
    Co to za gazownicy jak książkowego przykładu uszkodzonego zapłonu nie widzą... wszystkie świece do wyjęcia i obejrzenia, jak są wizualnie ok to zmniejszyć przerwę i wkładać. Bije check engine? Jeśli tak np na 2 cylindrze to zamień cewki 2 i 3 i zobacz czy błąd zostanie na 2 cyl czy pójdzie na 3 cyl. Jeśli pójdzie to już znasz przyczynę ;)
    Ewentualnie jak świece ok to dla spokoju sprężanie sprawdź

3. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    400
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    A cisnieniena reduktorze prawidłowe?

4. Yuukis

Yuukis Nowy

Docenione treści:
    0
    Trochę nie miałem czasu żeby odpowiedzieć.
    @Regaciarz
    Cewki wymieniane wszystkie (przekladane z mazdy kolegi)
    Swiece zmienilem na troche lepszej jakosci niz moje, ale dopiero jutro kupie nowe.
    @Diagbox10
    Tutaj nie mam pojecia, jak wymienie swiece i dalej bedzie problem to podjade do gazownika zeby posprawdzal i wyregulowal instalacje lpg.

5. kalgaz

kalgaz Nowy

Docenione treści:
    0
    witam któraś z cewek jest uszkodzona na bank i bije na małych obrotach

6. alf28

alf28 Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    wieś
    ale, co bije tylko na gazie ?