1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Megane 3 opinia

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika Firstham, 26-07 20.

1. Firstham

Firstham Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich. Jestem po oględzinach megane 3 grandour 1.5dci nr VIN VF1KZ1G0642545963

Sprzedawca powiedział że była kolizja całość została naprawiony w toyota lubin za kwotę 12 tyś. W 2018 roku. Ma znaleźć fakturę do wglądu. Był robiony przód, zderzak lampa. Wygląda na dobrze zrobione, ale widzę tylne prawe drzwi górą są złe spasowane ,odstaja. Czy jeśli mam VIN oraz wiem w którym salonie była naprawa, to dostanę tam informację o tym co było z autem jeśli faktura się nie znajdzie? Dwa jeśli ma ktoś możliwość to może mi sprawdzić auto po VINIE ? Wykupione raport zaznaczony przód oraz dwa blotniki, wycena na 10-15tys. Auto ściąga w prawo, opony nie są zdarte ale mogą być po prostu wymienione. Teraz chce się umówić na stację diagnostyczną. Na co szczególnie zwrócić uwagę.

Załączone pliki:

Ostatnio edytowano: 26-07 20
  2. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    105
    Miasto:
    Częstochowa
    Ty tak serio chcesz w to auto brnąć z takimi mankamentami i kręceniami sprzedawcy? Jak wiesz gdzie była naprawa bierz go za fraki i do serwisu po raport po za tym dla spokoju wolałby parę stówek dać niech przyjedzie rzeczoznawca i sam ci wyceni i powie co było robione. On ma wgląd co było robione i kiedy i ile było incydentów. Rok temu sam robiłem oględziny, zabrał mnie na stację diagnostyczną i wszystko powiedział co gdzie kiedy i nawet z jakim autem była kolizja. Na zimne chuhać. Po za tym wiele napraw są robione po za serwisami

3. Lepper

Lepper Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Renault 1.5dci???Niewazne czy bity czy nie.Wzane czy jest to na delphi czy na siemmens-ie.Jak na delphi to chocby bylo nowe i niwealone to bym niewzilol nawet za free.Chyba zebym odrazu na zlom odstawil.Siemmens ok.

4. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    1.5 dci tylko wersje po 2014 i tylko na układzie siemens lub bosch . Delphi nie !!!

5. Lepper

Lepper Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Od 2007r sa juz na siemensie(wystepuja jeszcze rowniez delphi,ale poczatek siemmensa jest od 2007r)

6. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    Tylko ze od 2012-2014 wprowadzono wersję poprawioną przez mercedes'a czyli piaty wtryskiwacz , klin na wale , panewki z zamkami , wtryskiwacze Siemens III gen itd. .

7. Lepper

Lepper Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Niebede sie tu licytowac.Powiem tyko tyle ze klin jest juz od 2007r w wiekszosci tych silnikow,piaty wtrysk owszem jest nawet w modelach z 2010 ale sluzy on do dopalania filtra a nie jako piaty wtrysk w glowicy(silnik piecicocylindrowy wedlug Twojej odpowiedzi moglby ktos pomyslec) ten piaty wtrysk to calkiem inna bajka.Odnosnie roznicy wrtyskiwaczy to tyle tylko ze przelew maja w innym miejscu.Wal panewki korby to nawet z 99r kango mozesz wsadzic.Bez obrazy niechce sie licytowac bo wiedze ze "cos tam kojarzysz" ale bez obrazy niedokonca.

8. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    Dobrze to napisałeś ze w większości , a nie we wszystkich . Mały szczegół a robi różnice :) A teraz sprawdzaj czy w danym egzemplarzu jest silnik po wszystkich poprawkach czy tylko po niektórych . A kupując po 2014 masz pewność ze są wszystkie . To że w tym i w tym roku producent powiedział ze wprowadza dana poprawkę to nie równa się ze od tego momentu wszystkie silniki ja dostają . Czasami potrafi minąć nawet 6 lat zanim wszystkie silniki fizycznie ją dostaną .

Ostatnio edytowano: 31-07 20
  9. Firstham

Firstham Nowy

Docenione treści:
    0
    Ostatecznie padło na mondeo mk4 2.0 130km

10. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    238
    Miasto:
    Sląsk
    Mam dacie sandero z przebiegiem 320 tys. 1.5dci
    Nic nie było robione z układem zasilania , sprzęgło wymieniałem przy przebiegu 280 tys. Fenomen

w moim golfie sprzęgło klepie i zle bierze przy przebiegu 130 tys.
    Zaczynam być antyfanem vw

11. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    142
    Miasto:
    Podkarpacie
    Na placu teraz ma passata 5 letni polski salon pierwszy właściciel 150 tys. . Silnik pracuje jak sieczkarnia , a ruda się panoszy . Właściciel śmiał się jak kupowałem kia 7 lat temu ze to będzie jedna wielka korozja (brak korozji parkowany pod chmurką) . Teraz ja się śmieje z jego passata , a on ma ponurą minę .