• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Mercedes 2.8 V6

patryk2.8v6

Początkujący
Punktów
1
Cześć wszystkim mam ciężki temat jak dla mnie . Mianowicie kupiłem silnik który sam musiałem wyciągnąć z samochodu był to Mercedes w210 z 97r niestety automat i 4maic . Silnik planuje włożyć do łodzi więc wyciągnąłem cały silnik wraz z wiązkami plus zegary i stacyjka , po podłączeniu zasilania z akumulatora nie mogę przekręcić kluczyka , dodam że w stacyjce brakuje jednej wiązki która szła do kierownicy , nie mam pojęcia jak odblokować stacyjkę i czy to jest możliwe że ECU nie widzi skrzyni i tego że nie jest w pozycji parking , ps, posiadam sterowanie skrzyni lecz bez wiązki która szła bezpośrednio do niej

Mattii

SuperMechanior
Punktów
192
Miasto
Maszewo
Znajdź kogoś kto przerobi Ci sterownik silnika.
Musisz "wyciąć" stacyjke, rygiel, bas i skrzynie aut.

patryk2.8v6

Początkujący
Punktów
1
Masz pojęcie jak to zrobić , bo to jest już kluczyk na podczerwień a chciałem go zachować przez imo
Automatyczne połączenie postów:

Masz pojęcie jak to zrobić , bo to jest już kluczyk na podczerwień a chciałem go zachować przez imo
Automatyczne połączenie postów:

Zastanawia mnie jeszcze jedno , gdy kupię po prostu ECU z manualną i przepne to czy to zadziała wtedy ? , Problem jest tego typu że mieszkam w Norwegii a tu się tylko wymienia części a nie naprawia

Ostatnia edycja:

Mattii

SuperMechanior
Punktów
192
Miasto
Maszewo
Mam jedynie kontakt emailowy do gościa co będzie mi robił ster z w210 3.0td i sterownik standalone do skrzyni 722.6. Na razie czekam na graty z USiA.
Mogę wysłać Ci email na pw.

Do góry Bottom