• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Mercedes VITO 638 2,2 CDI

Markek

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Sikólka
Witam

Mam pytanko mam taki problem mam stały błąd Regulacja ciśnienia w kolektorze dolotowym kupiłem czujników ciśnienia doładowania jeden nowy i jeden założyłem z kolegi auta sprawny i nadal ten sam błąd P1470 auto muli do 90 km i teraz jestem bezradny. Może ktoś miał coś podobnego wcześniej miałem błąd AGR, ale usunęłam go z ECU i w tej chwili brak tego błędu, ale Regulacja ciśnienia w kolektorze dolotowym da się usunąć, ale na chwilę i auto muli.

Pomóżcie

winetoo

SuperMechanior
Punktów
940
Miasto
Radom
Ma za mało czy za dużo wiatru? Jak za mało to filtr powietrza na początek do sprawdzenia/wymiany. Jaki jest kolor gumki na zaworku, czarny czy niebieski?

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
25
Miasto
Wolomin
wcześniej miałem błąd AGR, ale usunęłam go z ECU i w tej chwili brak tego błędu
usunąłes tylko blad z ecu A nie spawdziles dlaczego blad się pojawił. Na próbę zaslep przewód od egr i zobacz czy moc wrocila

Markek

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Sikólka
Gumka jest czarna. Filtra nie sprawdzałem ale sprawdzę, Ok to zaślepię ten przewód i dam znać czy pomogło za kilka dni .

winetoo

SuperMechanior
Punktów
940
Miasto
Radom
Z czarną gumą jest do EGR, z niebieską musi być inaczej dupa zbita.

winetoo

SuperMechanior
Punktów
940
Miasto
Radom
Nie rozumiem o co chodzi napisz bardziej w czym rzecz.
W tym że są dwa rodzaje tych zaworów, mają inne numery choć z wyglądu są identyczne tylko gumy mają w innych kolorach. Nie pamiętam jak w Vito ale w sprinterze ten z czarną gumą co jest w uchwycie nie sterował dobrze turbiną. Załóż z niebieską aby wyeliminować jedno a potem szukać dalej jeśli nie poskutkuje. Du ju andersyend nał?

Markek

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Sikólka
Kupiłem już 5 szt zaworków i mam już dość musi być coś z tlenem lub filtrem powietrza lub coś innego ale co nie wierzę aby wszystkie były padnięte.

winetoo

SuperMechanior
Punktów
940
Miasto
Radom
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom