1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Mercedes vito progi

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika Kłopii178, 3-12 17.

1. Kłopii178

Kłopii178 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Witam , wuja pytał czy bym mu oczyścił i pomalował progi w mercedesie vito , mam pytanie ile można za coś takiego skasować ? :)

2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 911
    Miasto:
    turek

Vicia, adam89 oraz WOODOO lubią to.
  3. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 065
  4. Kłopii178

Kłopii178 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Właśnie to dzisiaj widziałem i teraz mi się przypomniało że mogę spytać ile za to skasować , ale nie mogłem znaleźć tego działu :D

5. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 065
  6. brum brum

brum brum Bywalec

Docenione treści:
    149
    Miasto:
    daleko
    Jak to jest Vito z lat 98-06 to na początek bym sprawdził czy jest w ogóle co malować, bo może być z tym ciężko....:D:D

adam89 lubi to.
  7. printcut

printcut Nowy

Docenione treści:
    1
    Vito z lat 96- :p + temat stary, ale jakże dobrze mi znany. W tych autach to przez "oczyszczanie" wielu elementów karoserii należy rozumieć zamiatanie korozji z podłogi. Na szczęście choroba ta dotyczy głównie dolnej części auta dookoła i wszystkie blachy występują jako reperaturki. Co ciekawe w kolejnym modelu W649 reperaturki np. drzwi przednich sięgają aż do szyb więc może rdzewieją tak szybko, że zanim zdąży się zareagować już trzeba całe poszycie kupić.

Ciekawy jestem i w sumie po to zacząłem pisać ten post: Czy kolega Kłopii178 dał się jednak wjeee... dnoznaczy sposób wsadzić na minę?:p