1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Miejski samochód

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika jakub322, 15-01 18.

1. jakub322

jakub322 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Które nowe miejskie auto byście wybrali? Chodzi o jakieś wygodne i ładne autko dla kobiety, żona uzbierała kasę a ja nie bardzo wiem co z takim maluchów jest godne polecenia, jakiś peugeocik?

2. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    645
    Miasto:
    Szczecin
    Raczej toyota Yaris.

3. tytoos

tytoos Uczestnik

Docenione treści:
    53
    Miasto:
    Poznań
    Aygo fajnie wyglada :) zalezy naj bardzo miejskie ma być

4. jakub322

jakub322 Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Nie może być to jakaś mała konserwa bo ja się nie zmieszczę jeśli zajdzie taka potrzeba, a japończyki średnio jej się podobają bo to też pierwsze co mi wpadło do głowy

5. leeroy15

leeroy15 Bywalec

Docenione treści:
    150
    Miasto:
    Ostrowiec
    Citroen C-Elysee - na miasto w sam raz i ty też się zmieścisz :D a jak więcej siana uskładała to DS3 lub DS4

6. kasiaaa

kasiaaa Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    warszawa
    miejski samochód to może jakiś mały byłby dobry? Teraz jest pełny wybór modeli bo możesz skorzystać z akcji wyprzedaży rocznika. Peugeot model 208 jak dla mnie będzie idelanie się sprawdzał podczas dłużej czy krótszej podróży

7. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    459
    Miasto:
    Lubliniec
    Elektryczne bierzesz pod uwagę

8. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    2 014
    Miasto:
    turek
    .

kasiaaa, dziękujemy za reklamę. napisz jeszcze w jakim salonie pracujesz, żeby prowizja nie przepadła :)

meleks najlepszy. przetestowany przez władzę.
    :):);)

Ostatnio edytowano: 25-01 18
  9. Mareklucjusz

Mareklucjusz Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Najlepiej coś co mało pali i jest w miare zwrotne. Ja jednak jakbym kupował samochód to już porządny, u mnie żona i tak się boi jeździć sama więc mógłbym kupić coś co również mi się przyda :D Bardzo spodobała mi się nowa mazda M6. Na jeździe próbnej genialnie się prowadziło, a na miasto też się spiszę, bo nie całkiem małe spalanie

10. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    287
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Adres strony:
    szukaj clio 3 z 1.2 16v , nie rdzewieje , nie sypie sie , w miare malo pali i calkiem ciekawie jedzie.

11. leeroy15

leeroy15 Bywalec

Docenione treści:
    150
    Miasto:
    Ostrowiec
    Ciekawie jedzie... ;)

gtszudi lubi to.
  12. kopat

kopat Nowy

Docenione treści:
    0
    a tam ja byłem teraz w tym salonie i oglądałem mazdę 3. Jak dla mnie samochód idealny jako miejski i od czasu do czasu na dłuższe wycieczki. Mimo że nie jest duży z zewnątrz, to wewnątrz ma naprawdę dużo miejsca i jest przestronne. Akurat w tym salonie jest fajna cena, jeszcze czekam na jazdę próbną i chyba będzie decyzja.

13. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    313
    Miasto:
    Gdańsk
    Jako, że jesteśmy w większej części wzrokowcami należy najpierw wybrać to co się podoba, sporządzić listę a potem przebrać pod kątem usterkowości, kosztów zakupu, dostępnych ciekawych silników, kosztów serwisu i na koniec odczuć po tak zwanym macaniu. Wielu klientów z listami takich aut do mnie przychodziło. Ja potem szybka weryfikacja i już potem szukanie konkretnego egzemplarza.

Na miasto to tylko małe. Jak ma służyć do wyjazdów raz w roku na urlop to nadal jak najmniejszy to stać będzie z oszczędności z wypożyczalni wziąć dużego na wyjazd. Takie moje zdanie i dwóch klientów tak robi. Mają jarisy 1.0l benzyniaki a na urlop z wypożyczalni traffica bi turbo mieli w tym roku i zachwyceni.

Ja ganiam lupikajej na co dzień w sdi i uważam, że więcej nie trzeba.

gtszudi lubi to.
  14. malymaciej

malymaciej Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Siostra ma hybrydowego yarisa, spalanie niskie i wielkość auta jej najbardziej odpowiada. A do wyglądu da się przyzwyczaić, dobry kolor trzeba wybrać i nie będzie żle

15. 4control28

4control28 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    SGH
    Witam. Co sądzicie o nowym Polo 1.0 tsi 95km. Szukam auta dla zony,dziś jeździliśmy kilkoma nowymi autami z segmentu B i Polo wypadło dla nas bez porównania najlepiej,sam fakt miejsca w środku dzięki nowej płycie w głównej mierze przesadził o decyzji,jednak nie wiem jaki silnik i skrzynię wybrać. Dodam,że to auta po trzech latach i około 60 tys. km idzie w odstawkę.