1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

mobilny warsztat

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika Boogdaan, 10-05 18.

1. Boogdaan

Boogdaan Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    Szukam osób, które mają podobny problem do mnie i które w jakiś cudowny owy problem rozwiązały.
    Otóż
    Mieszkam w domu dwurodzinnym, na wspólnej posesji stoją garaże, w jednym z nich kiedyś prowadziłem mechanikę, po czym sprawy się skomplikowały i niestety sąsiad zaczął kopać pode mną dołki do tego stopnia, że musiałem działalność zamknąć. Garaż był nie przekształcony pod działalność i w tym momencie bez jego zgody go nie przekształcę. Jesteśmy na etapie zniesienia współwłasności i dopiero po tym będę mógł dysponować garażem. I mam plan taki iż otworzę mobilny warsztat z dojazdem do klienta, czy ktoś miał z tym styczność czy ktoś z was miał taki problem jak ja i czy mając taki mobilny warsztat napotkam na jakieś problemy o których jeszcze nie wiem.

2. DyziekVW

DyziekVW Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    391
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    Kolega z forum PogotowieSamochodoweUK działał kilka lat na warsztacie mobilnym więc w pierwszej kolejności do niego uderzaj ;) na forum też troche było. Podobno rejestrujesz działalnosc na pkd 45.20z z dopiskiem warsztat mobilny.

3. Boogdaan

Boogdaan Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    dzięki dzięki, oczywiście napisałem zanim forum przeszukałem ;]

4. Boogdaan

Boogdaan Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    A może ktoś mi jeszcze powiedzieć jak załatwić sprawę ze zużytymi olejami? czy od klientów brać jakieś oświadczenia, że oni sami sobie zabezpieczą zużyty olej czy w jakiś inny sposób? chciałbym być pod każdym względem kryty, bo mam debila sąsiada i napewno będzie szukał co gdzie zgłosić.

5. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Uczestnik

Docenione treści:
    91
    Miasto:
    Józefów
    Niestety olej i inne materiały typu płyny, filtry oleju powietrza raczej musisz sam zadbać czyli podpisać z odpowiednią firmą umowę lub zobowiązanie i sam im oddawać i płacić za utylizację. I oczywiście papierologia tzn. karty przekazania odpadu i sprawozdania do wojewody ty wysyłasz.

6. Boogdaan

Boogdaan Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    Dzięki Grzegorz za odpowiedz.

7. Boogdaan

Boogdaan Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    krk
    czy ktoś z wam wie może czy taki mobilny warsztat trzeba zgłaszać do gminy lub mieć jakieś pozwolenie?

8. Fryderiq

Fryderiq Uczestnik

Docenione treści:
    13
    Miasto:
    .
    I jak temat wygląda, ogarnaleś?

9. Maszynownia

Maszynownia Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Adres strony:
    No pozwolenie na pewno trzeba mieć, w tym kraju nie ma nic bez biurokracji przecież :D

10. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 731
    Miasto:
    London
    Adres strony:
    .

Ostatnio edytowano: 26-04 19