1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Najmniejsze koszty utrzymania

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika aniaproblem, 23-01 19.

1. aniaproblem

aniaproblem Nowy

Docenione treści:
    1
    Czesc. Mechanik ma mi założyć gaz do nissana almery i mowił ze załozy jakies tam podzespoły i moze mi załozyc jaki chce komputer. Kme , auto gaz centum , palakar albo lpgtech. Twierdzi ze na lpgtech bedzie najmniej paliło auto. czy to prawda czy mnie naciąga? pozdrawiam

2. ecuprojekt

ecuprojekt Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    58
    Miasto:
    Janów Lubelski
    Naciąga cię , wogole cię naciąga żeby założyć gaz teraz się zakłada booster z gaśnicy proszkowo argonowej. I na butli rok jezdzisz.

gtszudi i Tom_ lubią to.
  3. soloriens

soloriens Uczestnik

Docenione treści:
    68
    Jeśli gość ma tak zróżnicowany wybór i sam nie jest wstanie sprecyzować jaki sterownik ,omijaj go szerokim łukiem , bo nie kwestia leży w sterowniku gazu ,a w umiejętności go zestrojenia z PB

art234, winetoo oraz slawek2007.28 lubią to.
  4. aniaproblem

aniaproblem Nowy

Docenione treści:
    1
    dziekuje bardzo za odpowiedz a czy mozecie polecic jakaś firme o którą pytać? czy powinnam na coś zwrocic uwage przy zlecaniu montazu? pozdrawiam

5. Piotr_skc

Piotr_skc Uczestnik

Docenione treści:
    42
    Miasto:
    Skierniewice
    Kupuj pb od kierowców ze wschodu i nie potrzebne lpg:)

6. soloriens

soloriens Uczestnik

Docenione treści:
    68
    odezwij się na p.w , więcej szczegółów o aucie potrzebuję aby precyzyjnie określić zestaw,choć znając te auta , mogę zaproponować zestawy z dwóch firm , moim zdaniem wiodących na rynku LPG

7. aniaproblem

aniaproblem Nowy

Docenione treści:
    1
    jest to almera 2002 rok silnik 1800cm i 118KM hatchback. jak mozesz coś doradzić to będę wdzieczna

8. jurek1313

jurek1313 Gaduła

Docenione treści:
    162
    Miasto:
    wólka
    to to na śrubie pojedzie za 1000.- oliwę trochę lubi siorbnąć ?

9. aniaproblem

aniaproblem Nowy

Docenione treści:
    1
    tzn kiedyś zapaliła mi się ta lampa alladyna ale mechanik kazał mi olać to olałam, a to ważne?:)

tzn kiedyś zapaliła mi się ta lampa alladyna ale mechanik kazał mi olać to olałam, a to ważne?:)

jacek.placek lubi to.
  10. XM love Citroen

XM love Citroen Uczestnik

Docenione treści:
    114
    Ważne, jedź do innego specjalistycznego serwisu samochodowego bo możesz swoim samochodem nadmiernie zanieczyszczać środowisko.

11. jurek1313

jurek1313 Gaduła

Docenione treści:
    162
    Miasto:
    wólka
    takie sprawy należy sprawdzać tylko i wyłącznie na SKP oni mają uprawnienia oraz odpowiedni sprzęt do tego typu badań .

12. aniaproblem

aniaproblem Nowy

Docenione treści:
    1
    nie no panowie... żartuje. Nie wiem mechanik zmienia olej w aucie nie mowił zeby było coś bardzo zle. Zakładam że jest dobrze:). Czy powiecie cos o tych firmach ? Tak naprawdę z tej oferty najbardziej mi pasuje firma kme i ten auto gaz bo jezdze czasem dalej a jak sami zauwazyliście auto nie jest nowe a oni oferują bezpłatną pomoc w róznych warsztatach w Polsce. Czy nadaje się któraś z nich do założenia?

13. Regaciarz

Regaciarz Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    49
    Miasto:
    Wasilków
    Ten samochód na wszystkich będzie chodził tak samo dobrze pod warunkiem chociaż minimalnego przyłożenia się do montażu gazu bo to samochód z kategorii nie wymagających i jeśli ktoś źle założy w nim gaz to powinien dostać nagrodę za specjalne zasługi ;)
    Osobiście polecam staga bo jest to najpopularniejsza opcja i w awaryjnej sytuacji podczas wyjazdu wakacyjnego prościej znaleźć serwis do instalacji którą niemal każdy robi, nawet sporo mechaników, nie trzeba wtedy szukać specjalnego warsztatu.
    Kme i LPG tech też są w porządku