• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Naprawa plików Air Bag crash data BLIK

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
Oferuję usługę naprawy plików ze sterowników poduszek powietrznych po zdarzeniu , cena od 50zl

nickel

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
556
Miasto
WLKP
Od 50 do ilu.

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
Nie chodzi mi o to żeby zrobić majątek na czyszceniu pamięci po zdarzeniu poprostu mam mozliwość ogarnąc sporo sterowników , wiemy że sprzęt i licencje kosztują i poświęcony czas przy komp też. Mogę czasem poratować kogos za niewielka oplatą kosztem poświęconego czasu i na poczet licencji, Tyle . A cenowo i tak wyjdzie taniej niż korzystanie z serwisów online do kasowania crash data.

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
404
Na jednym z zagranicznym forum czyszczą pamięć za darmo, trzeba tylko poszukać

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
W dzisiejszych czasach jest wiele mozliwości, każdy wybiera dla siebie najbardziej odpowiednia. Daje swoją opcję nie za darmo ale nie za miliony. Nie wiem po co w ogóle w tą strone temat się rozwija? . Znasz opcje za free korzystaj, chcesz robic za free rób. Ja mogę pomóc za niewielka opłatą i tak taniej niż w serwisach intenetowych zajmującymi się takimi sprawami. Kody do radia robisz za free? Jest grono programow i zagranicznych foruw w którym koda zronią za free.

Davpod

SuperMechanior
Punktów
69
Miasto
Gdańsk
A stać mnie stać... ja dla rozrywki rozbijam auta o drzewa żeby później mieć frajde z wysłania pliku airbag do wyzerowania ;) taki jestem mądrala :)

jumbi

Gaduła
Punktów
7
Miasto
Strzałkowo
Witam , a Hyundai Tucson IV Z 2021r jest do ogarnięcia? ,bo z kim nie gadam to narazie nie do zrobienia

melas

SuperMechanior
Punktów
47
Miasto
WRZEŚNIA
Ponoć procek raz zapisywalny jest wpakowany w tych sensorach

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
To w sumie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ze należy wymienić procesor na taki z możliwością zapisu. Choć jeżeli procesor nie ma zapisu to jak sterownik zapisał na nim pamięć zdarzenia ? Proszę podać numer sterownika sprawdzę

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
Continental R7F701580, niestety diag Only

BORCAR

SuperMechanior
Punktów
44
Miasto
Inowrocław
www.borcar.pl
Nie zrobisz tego bo crash siedzi w RH850 ktory jest zabezpieczony, mozesz sprobowac po obd zrobic Can service tool. on wysyla komende do srs i kasuje crash, na stole nie idzie, gdzies czytałem ze Orange 5 robi juz te procki, ale pewnosci nie ma

djbovorta

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
26
Nie zrobisz tego bo crash siedzi w RH850 ktory jest zabezpieczony, mozesz sprobowac po obd zrobic Can service tool. on wysyla komende do srs i kasuje crash, na stole nie idzie, gdzies czytałem ze Orange 5 robi juz te procki, ale pewnosci nie ma

mam can service tool i jest tak jak wyżej. Napisałem diag only

Do góry Bottom