• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Nawigacja samochodowa GPS - jaką kupić?

PRO86x

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Płock
prowashing.pl
Witam. Chcę na dniach kupić niedrogą nawigacje do 500 zł. Co polecacie? Na necie wyczytałem, że do tej kwoty to MIO Spirit 8500 LM EUROPA. Co myślicie? Czekam na Wasze porady.

slaweuszek

Zweryfikowany Mechanik
Porady
3
Punktów
397
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Mapy Garmina w każdym modelu są takie same. Cena jest uzależniona od funkcji, które posiada sama nawigacja, np. obsługa głosem, itp.
Wejdź na stronę jakiegoś Media Expert czy Euro Agd i porównaj sobie modele. Wszystko rzecz gustu ...

PRO86x

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Płock
prowashing.pl
A co napiszesz o nawigacjach Navitel ?? Wszedłem na stronę Media Expert i tam jest kilka modeli tej marki szeroko polecanych..

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
221
ja wciąż używam tomtoma.
jakoś najbardziej mi pasuje :) radary, suszarki, kamery. do tego pełne pokrycie kodów pocztowych w anglii (bardzo przydatna rzecz dla mnie) i moim zdaniem lepiej "mówi gdzie skręcić" niż przykładowo google. jest konkretna informacja: na rondzie w prawo 2 zjazd, wjedź na prom czy za 300 metrów w lewo. komunikaty są chyba najbardziej konkretne ze wszystkich nawigacji.

włącz youtuba i porównaj jak prowadzą poszczególne nawigacje.

Piotr_Ł

SuperMechanior
Punktów
24
Miasto
Lublin
Do prowadzenia się idzie przyzwyczaić, ale jak zaczniesz jeździć na jednej nawigacji to już przesiąść na inną markę będzie ciężko.
Jeżeli chodzi o nawigację do pracy to liczy się tomtom i garmin. Dla dużych aut jeszcze igo była dobra.
Ja jeździłem na Tomtom bo miałem model z ruchem drogowym na żywo. I ta funkcje bardzo polecam.

Do góry Bottom