1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Nie mogę sprzedać samochodu..

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika MAR606, 18-10 12.

1. MAR606

MAR606 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich! Nie wiem, czy piszę to w odpowiednim temacie ale jest taki problem.
    Nie wiem co jest grane, czy nadal za drogo czy nie wiem co.. nie mogę sprzedać samochodu, autko w super stanie nie chcę dużo za niego, a nawet nikt nie dzwoni i zero zainteresowania, masakra, nie wiem już co zrobić, nawet za 7 000 tys bym go opchnął, z autkiem porobione, nowe sprzęgło, no nie wiem co jest grane? Czy nie ma popytu na takie auta? no ręce opadają, oto link do ogłoszenia: http://www.radiobielsko.pl/ogloszen...itroen-xara-ii-2-0hdi-90km-nowe-sprz-g-o.html
    Ogłoszenia były przez 2 miesiące na allegro, oto moto i innych.
    Jeżeli ma ktoś pomysł na sprzedaz auta proszę o pomoc. Pozdrawiam!

2. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Gość

Ja watpie zeby ktos go kupil za wiecej niz 3-4 tys zl. Auto malo komfortowe nawet w najbogatszej wersji ze skora, ogolnie juz nieco przestazaly wyglad.
    Na niemcowni i w uk tez nie ma popytu na to.

3. MAR606

MAR606 Nowy

Docenione treści:
    0
    Dostanie 3 czy 4 tys zł to nie jest problem, jak piszesz kolego.. bo choćby najbliższy komis daje mi za niego 6 tys zł, ale niestety tylko tyle, więcej nie chcą dać.
    Pytałem już w kilku komisach, co skupują auta na terenie Żywca i bielska to 6000 zł to max od ręki, no ale niestety za tyle to wolę sobie go zostawić, aż go "szlag trafi" :) niż za takie pieniądze go oddać, bo za 3-4 tys można kupić zajechanego golfa 3 z przebiegiem 300 tys, z turbiną do roboty, zawieszeniem, blacharką i nie wiadomo co jeszcze, a ja tu mam pewne autko które bym nawet sąsiadowi sprzedał i nie bał bym się, że będzie miał jakieś zastrzeżenia do niego, bo nie miał by się do czego przyczepić, a w dodatku samochód nie ma dwumasu, przebieg oryginał, nie bity, zawieszenie zdrowe i szczerze przez pięć lat jak go posiadam wymieniłem tylko filtry, łącznik stabilizatora, oleje i to sprzęgło, mało jeżdzę i oszczędzam autko. szkoda, że nikt nie może napisać nic sensownego, ale trudno... pozdrawiam

4. Luku

Luku Dekoder Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    312
    Miasto:
    Nottingham
    5 lat i bez rozrządu :) jak tak to bym się bał sprzedać sąsiadowi bo bym nie wyszedł przed blok :)

5. PogotowieSamochodoweUK

Sesownego... a myslisz ze bede ci slodzil jak na kolku wzajemnej adoracji? Mowie co mysle i nie bierz tego personalnie bo to bez sensu, ja ci nie dogryzam tylko wydaje opinie 'potencjalnego kupujacego''.

A to ze nic nie wymieniales przy tym aucie to znaczy ze jest kiszka wg mnie bo to czego nie robiles czeka na ten dzien....
    Ja wymienilem prawie cale auto procz karoserii i bloku silnika i kolejny wlasciciel wie ze wszystko jest nowka sztuka wiec mu polata.
    U ciebie nowy wlasciciel wie ze nic nie robiles wiec zuzyte czesci sa juz bliskie smierci-to zla reklama, nie dziw sie kolego.

I tak jak kolega wyzej zauwazyl. ROZRZAD niezaleznie od przebiegu wymienia sie co 4 lata lub 60-90 tys (zalezne od mocy i ukladu prowadzenia paska) w zaleznosci co szybciej.

Problemem twojego samochodu jest nie zbyt wysoki komfort jazdy, prowadzenia, kiepska stylistyka, mala pojemnosc (jedynie do pracy nim mozna jezdzic) a za cene 7 tys to mozna spokojnie przytargac passata czy audi a6 z niemcowni w stanie dobrym lub nie, ale z oszczednym dieslem i 6ma biegami na fajnym bajerze.

Ludzi kalkuluja sobie to w taki sposob.

Ja ciebie rozumie w pelni. To tak jak z moim interfejsem diagnostycznym.... Kupilem za 3000zl i za mniej niz 2200 nie oddam.
    Ale nikt go nie kupi za ta cene bo taki sam mozna kupic z malo legalnego zrodla za okolo 200zl.

Ale sie nie obrazam, rozumiem....

Konkurencja na rynku robi swoje, sa pewne rzeczy ktore raz kupione mozna sobie zostawic do zuzycia bo nikt ich nie kupi.

6. Tomm

Tomm Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Wieś mazowiecka
  7. motodoktor

motodoktor Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Miasto:
    Woj.Pomorskie
    Wyrazam swoje zdanie nic pozatym,
    1 A mianowicie jesli masz w kieszeni ok min 10tys zeby dolozyc na cos innego to w przypadku kiedy ty wolasz 7,5 a komis powtazam KOMIS daje ci od reki 6 tys To niewiem na co jeszcze czekasz.
    2 Jesli natomiast dysponujesz kwota ok 5 tys na dolozenie i myslisz go sprzedac za jakies 6-7 tys i z tego co opisujesz i twierdzisz na auto jestes pewny to popelnisz blad.Juz Ci tlumacze dlaczego,załuzmy ze po sprzedazy auta masz łacznie w kieszeni ok 12tys Czyli auto mozesz kupic za plus minus 9-10tys Zapytasz a co z reszta? ano reszta pojdzie na przerejestrowanie,ubezpieczenie zrobienie serwisu pozakupowego(bo tak byc powinno) i w wypadku kupna auta uzywanego trzymal bym w kieszeni tak ok 1-2 tys na''czarna godzine'' Bo cos takiego jak niepsujacy sie samochod w przyrodzie nie wystepuje.
    3 auto ci sie sypie a komis daje ci 6tys To jeszcze i w raczke powinienes pocalowac bo ta roznica 1tys moze bardzo szybko wsiąknac w ew.naprawy

No to odpowiedz sobie do jakiej grupy sie zaliczasz i bedziesz mial odpowiedz

8. Tomm

Tomm Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Wieś mazowiecka
    podejście do sprawy racjonalne, jak to się czyta

9. PogotowieSamochodoweUK

Bo tu problem nie lezy w kliencie ktory nie chce auta, tylko w sprzedawcy co chce zeby go gora kasy za nie obsypac hehehehe.

10. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    7 tys to kosmos za taką bryczke jesli przedzial cenowy 7-8 to mozna miec audi a 4 astre 2 volvo v40 no wybór jest duży

11. PogotowieSamochodoweUK

No to juz powiedzialem na poczatku ze to kiszka pod wzgledem jakosci i komfortu, ale wlasciciel mowi ze nie i to nie jego wina iz za ta cene nie idzie hehehehe. NIe poscisz za 1000 mniej do komisu to nie sprzedasz wogole. Proste.

12. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    powiem tak auta klientów to mnie nie interesują niech nawet ktos se syrenką jeździ, ale jesli dobieram jakieś auto do siebie to powinno byc auto w miare popularne że kwestia jego sprzedania to maxymalnie miesiądz. Ludzie pchają się w różne dziwne marki jakies seaty, dajchatsa, czy tam inne wynalazki z azji bo nawet w ostatnich czasach juz sie nie chwali tak avensisa z 2005 roku bo tyle ma przeciwników co zwolenników, no i francuzy to tez grupa ryzyka dla mnie takiego ryzyka jak z fordem. Jeśli nawet trafi ci sie zadbany dobry egzemplaż i źle go kupisz czyli dasz za duzo to może wyść tak ze po roku czy 2 auto kosztuje nawet więcej niż o połowe mniej. Tak ze kolego poczytaj sobie to wszystko przemyśl temat.

13. Tomm

Tomm Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Wieś mazowiecka
    Jeżeli jest taki " niesprzedawalny" to niestety komis.

14. kalarepa

kalarepa Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    Chętnie kupie za 8tys jak dorzucisz jezscze jednego takiego:rolleyes:

15. MAR606

MAR606 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam, temat zamknięty, autko poszło bez większych problemów za dokładnie 7200, tylko trzeba było dłużej poczekać, klient rozrząd sobie zrobi-powiedział, i z pocałowaniem ręki wziął:) Dzięki za SŁOWA OTUCHY i pozdrawiam

16. kalarepa

kalarepa Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    Gupi z gupim zawsze się dogada,nie żebym coś sugerował.

17. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 663
    Miasto:
    PZ
    czemu? jedni lubią córki a inni teściowe, a jeszcze inni teściowe i córki :D

18. kalarepa

kalarepa Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    Ale ci drudzy to juz wariaci:p

19. mlody67

mlody67 Gaduła

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    Wrocław
    Eh spece spece od sprzedaży, chłopaka jeździliście cholera wie po co:)

20. kiler530

kiler530 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    konin
    dla mnie to jakieś matrixy że ktoś dał tyle za cytryne

Marlena lubi to.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. dlaczego nie moge sprzedac samochodu

,
  2. po jakim czasie dzwonili przy sprzedawaniu auta