1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Nieuczciwi klienci !

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika Marcin2019, 28-07 20.

1. Marcin2019

Marcin2019 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kobylany
    Witam czy mieliscie do czynienia z nieuczciwymi klientami np."przed robota nic sie nie odkrecalo a teraz sie odkreca samo lub cos brzeczy" gdzie w rzeczywistosci nic sie nie dzieje a gosciowi sie wydaje ze za drogo bo On chce zeby mu za darmo najlepiej zrobic.

2. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 334
    Miasto:
    Kaczory
    Można by było książkę napisać.

3. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Pamiętam taki temat kiedy przyjechał do mnie klient oplem . Wyszło na to że pompa wtryskowa do regeneracji, więc wybudowałem pompę, zawiozłem do naprawy, zabudowałem i nadal było coś nie tak. Wtedy gościu i który robił pompę powiedział że bierze to na siebie i żeby przywieźć auto. Więc auto na lawetę i jazda.
    Klient się zaniepokoił że to troche długo trwa więc powiedziałem że auto pojechało na poprawkę. Klient jakims cudem dowiedział się gdzie to było robione, bo chyba podczas rozmowy padla nazwa miejscowosci. Chyba sobie wygooglował. Wiec pojechał tam i odebral auto, a ja nie dostałem kasy ani za robotę, ani za regenerację.

4. Marcin2019

Marcin2019 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kobylany
    Wymienialem w 1.9 tdi AVF skrzynia 6 biegowa sprzeglo z kolem dwumasowym wzialem za calosc 2100zl i to chyba bylo przyczyna oskarrzenia ze mu szpilki w kole podmienilem gdzie kola nawet nie roszalem bo rzekomo sie polozowaly ehhh maja pomysly

5. Radmor

Radmor Gaduła

Docenione treści:
    316
    Czy kontaktowałeś się z owym klientem <post factum >czekałeś na jego odezwę ,,czy dałeś sobie spokój ?.

6. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Mialem tylko nr tel. Więc okazało się bezskuteczne. Z tamtym mechanikiem nie chciałem się tarmosić, bo u niego usługa została zapłacona, ale przeze mnie.
    Mimo wszystko dziwię się zecfacet wydał auto na gębę.

7. Marcin2019

Marcin2019 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Kobylany
    Kontaktowalem zaproponowalem mu jezeli mu nie odpowiada moja praca to mu zwroce czesc kosztow za robote i sobie podziekujemy za wspolprace.

8. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 210
    Nieuczciwi to są garazowcy robiący na czarno...więc nie żal mi ich, że ich klienci walą w rogi...:) i oby jak najczęściej...:)

slawek2007.28 i nieldos lubią to.
  9. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 048
    Miasto:
    RDE,RMI,KTA
    To raz, a dwa to każdy warsztat przeszedł przez takie historie i to nie raz i może pora żeby święci klienci też w końcu poczytali ze nie tylko mechanik/warsztat jest be tylko o samych sobie.
    Więcej się nie wypowiadam nt temat, bo jak Jarzi pisze, nic dodać nic ująć.
    Piszcie, z miłą chęcią poczytam. Pozdrawiam

slawek2007.28 lubi to.
  10. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    49
    A niech sobie robią. Z doświadczenia wiem że i tak do nas trafią. A jak mi mówią "Panie tam jest taniej" to odsyłam do konkurencji A jak wrócą na poprawkę to stawka x2
    Czasami nawet podpuszczają, żeby mieć taniej.

11. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    1 004
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    A mam i ja takiego co 3 lata temu nie doplacil 200zl a teraz wydzwania po 2 razy dziennie zeby mu przerzucić instalacje z auta do auta.

Nikt mu nie chce tego zrobić. Najwazniejsze zapisać numer i nie odbierać. Jednego 3 razy w ch..a zrobiłem i nie odbieralem i dalej potrafi zadzwonić z zapytaniem.

12. Iredo

Iredo Uczestnik

Docenione treści:
    49
    Ja robię trochę inaczej. Mowie żeby zadzwonił później po na razie nie mam wolnych terminów.
    Mało który po kilku razach skuma , że coś nie teges

13. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    167
    Miasto:
    starachowice
    o kurde jak bym za te 24 lata zliczył tych co nie dopłacili czy nie zapłacili to bym se kupił nowe auto ,niektórzy już odeszli z tego świata a najgorsi to ci z ciężarówek picery zarywacze

14. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    1 004
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Klient który placi wiecej niz umowione i przywozi jeszcze 4pak to o takiego dbać.

15. Jarzi

Docenione treści:
    1 334
    Miasto:
    Kaczory
    A jak litr ballentisa to też dbać?

16. Psikuta1994

Psikuta1994 Uczestnik

Docenione treści:
    28
    Też dbać, ja jestem domorosłym,, naprawiaczem tego co potrafię w aucie" bo mechanikiem nazwać się nie mogę. Ale jak jadę do jakiegoś warsztatu czy to zbieżność czy pod komputer to zawsze zabieram ze sobą jakąś dobrą flaszkę lub Łyche ;). A na forum jestem ponieważ wiele można się dowiedzieć, poczytać i to co już się naprawiało lub miałem styczność z dziwnymi przypadkami które naprawiałem, to w takich tematach mogę coś podpowiedzieć i zasugerować. Dziękuję i pozdrawiam.

17. Jarzi

Docenione treści:
    1 334
    Miasto:
    Kaczory
    Ogólnie kiedyś otrzymywałem więcej alkoholu. Czy to znaczy, że jakość usługi spadła? :D

18. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    486
    Miasto:
    Centrum Kraju
    możliwe jarzi:D

kto to jest picer zarywacz?? pierwsze slysze ...czytam...picer to chyba ze ktos dba namietnie o auto?

ale zarywacz???

19. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    6 109
    Miasto:
    turek
    wciska kity. picuje Cię.

Vicia lubi to.
  20. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści: