• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Nowy nieład.

scyzoryk

SuperMechanior
Punktów
214
Miasto
Grajewo

pawcar

SuperMechanior
Punktów
778
Miasto
Manchester
17 wrzesień... to już było.

I tak wszyscy mają przewalone.

Encore

SuperMechanior
Punktów
363
17 wrzesień... to już było.

I tak wszyscy mają przewalone.
Przewalone to będą mieli na Wiejskiej jak się ludzie wkurwią, wojska i policji łącznie jest około 300-400 tysięcy, Polaków 40 parę milionów, już raz na taczkach z sejmu wywozili takich Posełków, a im się od dłuższego czas zbiera.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2564
Miasto
PZ
To parzenie zapewnia częstotliwość, oglądałem kiedyś twórczość Electroboom na YT on testował na sobie prądy o różnej częstotliwości :D odpowiednia jej wartość zapewnia poparzenia skóry zamiast migotania przedsionków serca jak to ma miejsce przy częstotliwości 50hz

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1451
Miasto
łódź
Gdzie mam taczki podstawić -kupię kilka i myślę ze nie tylko ja bym kupił -hihi
pewnie nie jeden właściciel baru czy restauracji z obiadkiem przyjdzie aby wywożący sie pokrzepili po .... hihi
już jedną sytuację mieliśmy ,oby nie doczekać kolejnej ... strajki ,policja ,pałowanie gazy i inne ... myslałem ze moje dzieci tego nigdy nie doczekają a jednak może sie pomyliłem ...strach pomyśleć o tym dalej ... ceny gazu ,prądu to jest dramat -mi przyszła FV za prąd z 550 na 1850 za co sie pytam??????????????????????????????????????????????

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1451
Miasto
łódź
szzkoda mi jedynie naszych rodziców bo cóż oni po tylu latach pracy mają za emeryturki ??? a tu niespodzianka z nowym rokiem i ładem

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1451
Miasto
łódź
nooooooooooooooooooo
już powoli przychodzą FV
zonk to mało powiedziane

elektryk1234

SuperMechanior
Punktów
54
Zasrana unia podniosla enisje dwutlenku wegla o kilka set procent. Czytać uwaznie kilkaset. Dlatego tak prąd i gaz poszedł do gory. Ta obsrana unia nas wykończy. Proponuje obejrzec film Carbon jak spekuluja dwutlenkiem

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1451
Miasto
łódź
unia unią ale polski ład dokopał nam wszystkim i jak tu być uczciwym ??? skoro im więcej wykażesz tym więcej zapłacisz -a czytnik kart już masz? i czy podłączony do kasy online??? kurde nic nie umknie ....

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2564
Miasto
PZ
Ja mam 138 zł mniej na emeryturze
Moi rodzice nie narzekają, mają więcej niż kiedyś :) zależy jak kto płacił składki, ja tylko czekam na wiek emerytalny tych co pracowali u prywaciarzy i na samozatrudnieniu czyli zasadniczo moje pokolenie i odrobinę starsze

Rys00

Boss regionalny
Punktów
45
P
Zasrana unia podniosla enisje dwutlenku wegla o kilka set procent. Czytać uwaznie kilkaset. Dlatego tak prąd i gaz poszedł do gory. Ta obsrana unia nas wykończy. Proponuje obejrzec film Carbon jak spekuluja dwutlenkiem
Gdyby nie Unia było by jak na Białorusi a co do opłat za CO2 to kolego pisiory sprzedali nasze prawa do emisji ok 200 mln zł i przejedni na 500+ itp zamiast zainwestować w np. wiatraki

elektryk1234

SuperMechanior
Punktów
54
Rys00 skończ bredzić. To rudy w emisje CO2 nas wpierd..lil. A druga sprawa zaostrzanie chorego juz prawa przez PIS juz jest popierdo..lone. I jeszcze te projekty pensji minimalnej dla biednych. Jak to wejdzie to zus nie zobaczy ani grosza odemnie. Schodzę do szarej strefy.
Automatyczne połączenie postów:

Nasz kraj ratuja tylko elektrownie atomowe bez nadzoru. Wyprodukujemy sobie pluton lub wzbogacony uran.
Bumar zaprojektuje rakiety sredniego zasiegu. I bedziemy nieli bron jądrowa.
I taki np Pakistan ktory ma to nie boi sie indii ani chin.
Gdyby ukraina nie oddala broni jadrowej to bysmy nie mieli syfu kolo dupy.
Automatyczne połączenie postów:

Centralny port i towary z chin.
Zablokowac niemiecki przemysl .
Juz blokuja go Chińczycy nie sprzedajac elektroniki.
Wycofac się z ekologi i umów o emisje.
Zablokować unie i rozpierdo..ic ja.
To jest 4 rzesza niemiecka bez krwi.

Ostatnia edycja:

mar.wo

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
226
Miasto
Racibórz
obdstarpolska.com
Film obejrzałeś a z tego co piszesz wprost wynika, że nic z tego nie rozumiesz ale tak na wszelki wypadek siejesz zamęt i nienawiść. Kolega w innym poście wspomniał ile $$$ wziął rząd za te zgody. Może zadaj sobie pytanie a gdzie/ na co poszły te pieniądze. Poszperać w internecie tam wszystko jest na wyciągnięcie ręki ale oczywiście wymaga to trochę zachodu. I to by było na tyle :)

Do góry Bottom