• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Nty - co to za firma ?

mrkowalik

Nowy
Punktów
0
Hej, od niedawna jestem posiadaczem prawka i własnego auta . Przeglądając części na allegro zauważyłem dużą liczbę aukcji z częściami NTY . Warto brać ich części ? Jakościowo dają radę ?

Ps. proszę nie denerwujcie się :) Dopiero zaczynam w świecie motoryzacji

Autoelektronika

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
1157
Typowy chińczyk albo nawet jego dalsza podróbka jak wiele innych ale NTY przebija cena wiekszosc ryżu dostepnego juz w polsce,tym nie handluja dystrybutorzy i hurtownicy tacy jak IC ,AP i podobni.Cudów nie oczekuj za ta cene cokolwiek by to nie było.

Serwismiechów

SuperMechanior
Punktów
44
Miasto
miechów
Wyrób produkowany dla kilku menadżerów którzy odeszli z 2 dużych hurtowni ;)
O dziwo piasty NTY ZERO problemów
Zakładane dużo na mondeo MK3 , Vw Golf V VI

ojek

SuperMechanior
Punktów
87
Miasto
Węgrów
jakość może nienajlepsza, ale fakt że mają sporo części trudnodostępnych

mrkowalik

Nowy
Punktów
0
Czyli z tego co piszecie wnioskuję , że w razie co mam unikać NTY . A jakich marek warto szukać w dobrej cenie ?

gerpard

Początkujący
Punktów
0
Siostra kupiła do swojego auta sondę lambda NTY. Od tamtej pory zaczęły się problemy z autem. Nikt nie pomyślał , że nowa sonda może być uszkodzona, więc stracony czas i pieniądze. Po tych przygodach wolę omijać szerokim łukiem czujniki NTY, w sumie to zraziłem się ogólnie i chyba bym nie kupił niczego już od nich

nanab

SuperMechanior
Punktów
63
Miasto
Bydgoszcz
NTY=NajTanszY. Chociaz mam przegub zewnetrzny od paru lat i nic sie z nim nie dzieje zlego, pare innych czesci tez pewnie mam nty ale teraz nie pamietam.

Serwismiechów

SuperMechanior
Punktów
44
Miasto
miechów
Panie, trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno, jedno na milion
Od 4 lat montuję piasty zintegrowane z ABS właśnie NTY. ŻADNEJ reklamacji.
Skf w tym czasie miałem 2 na reklamację. Z zalozonych ok 15. Nie liczę innych. Jak mam wydać 350 na Skf a 150 nty i zastanawiać się która pierwsza się wysra to wolę iść w tani zamiennik.

MakłowiczTVN

Początkujący
Punktów
0
Miasto
warszawa
megatool.pl
Ja akurat NTY piate kupiłem po numerach i sie okazało ze jest jakas dziwna sytuacja, bo koronka za mała, i seryjna koronka wchodzi idealnie na tą w zamienniku.
Nie wiem czy to celowe, ale pomysł poroniony, albo błędnie oznaczony zamiennik...

Sondy, elementy trudne w diagnozi i rzeczy które sie długi i trudno wymienia to wiadomo ze najtanszego sie nie bierze.

Serwismiechów

SuperMechanior
Punktów
44
Miasto
miechów
Ja akurat NTY piate kupiłem po numerach i sie okazało ze jest jakas dziwna sytuacja, bo koronka za mała, i seryjna koronka wchodzi idealnie na tą w zamienniku.
Nie wiem czy to celowe, ale pomysł poroniony, albo błędnie oznaczony zamiennik...

Sondy, elementy trudne w diagnozi i rzeczy które sie długi i trudno wymienia to wiadomo ze najtanszego sie nie bierze.
Oczywiście. Wtedy OE + to co w koło może być zużyte out.

Do góry Bottom