• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

ODIS 8.1.3 VAS 5054A Problem z licencją

mefyoo

Nowy
Punktów
0
Miasto
Zamość
Witam, miałem zainstalowany ODIS 3... niestety "złapał" internet i licencja przestała działać. Usunąłem wszystko co znalazłem w folderach takich jak program files, c/windows/system , widows/temp, w rejestrze potem zainstalowałem wersję 8.1.3 i niestety ten sam problem. Z tego co piszą na zagranicznych forach jedyne wyjście to reinstalacja windows , ale jestem pewny że da się to zrobić w prostszy sposób, może ktoś podpowie gdzie ten program może zapisywać sobie dane.

loader1993

Bywalec
Punktów
7
Miasto
Zachodniopomorskie
A może ryżowy klon ma klucz sprzętowy ??? Bez kopi zapasowych wsadów multikontrolerów , raczej nic nie zdziałasz ...

folio9

Nowy
Punktów
0
Witam, miałem zainstalowany ODIS 3... niestety "złapał" internet i licencja przestała działać. Usunąłem wszystko co znalazłem w folderach takich jak program files, c/windows/system , widows/temp, w rejestrze potem zainstalowałem wersję 8.1.3 i niestety ten sam problem. Z tego co piszą na zagranicznych forach jedyne wyjście to reinstalacja windows , ale jestem pewny że da się to zrobić w prostszy sposób, może ktoś podpowie gdzie ten program może zapisywać sobie dane.
Zmień date w kompie, miałem to samo licencja do 31.12.2020

Do góry Bottom