• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Odpalenie silnika na wtrysku

trebor70

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
393
Miasto
lubelskie
A dlaczego ta co ja wysłałem nie może być?
Jak myślisz czytałeś jej specyfikację :
DANE TECHNICZNE:
średnica: 60 mm
długość korpusu: 129 mm
długość całkowita: 204 mm
ciśnienie: 6 BAR
Myślę że ci wtrysk zerwie będziesz miał doładowanie:D

Tak poza tematem :) Artur ukazałeś się w profilu?

trebor70

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
393
Miasto
lubelskie
taka co arni ci polecił podejdzie bo jeszcze regulator ciśnienia troszkę obetnie na wtrysk masz mieć ok 1,2 bar

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2358
Miasto
PZ
ja też nie pale, miałem tylko taki moment w życiu z tymi cygarami a teraz tylko czasami zapale papierosa z kolegami :rolleyes:

patryk2.8v6

Początkujący
Punktów
1
opis pinów masz na schemacie od Artura znajdź pin 29 i przedzwon go do wtyczek czy dochodzi do jakiejś
Cześć wszystkim , mam podobny problem z uruchomieniem silnika mimo że mam prawie całe wiązki a mimo to po podłączeniu zasilania nie mogę przekręcić kluczyka , silnik to 2.8 V6 benzyna z mercedesa w210 planuje go włożyć do łodzi

patryk2.8v6

Początkujący
Punktów
1
Cześć wszystkim , mam podobny problem z uruchomieniem silnika mimo że mam prawie całe wiązki a mimo to po podłączeniu zasilania nie mogę przekręcić kluczyka , silnik to 2.8 V6 benzyna z mercedesa w210 planuje go włożyć do łodzi
Dla zainteresowanych , udało mi się połączyć zegary i przekręcić kluczyka po ściągnięciu blokady bas w stacyjce , oczywiście jeszcze nie uruchomiłem silnika ponieważ jest konieczne ściągnięcie imobilaizera , po rozmowie z elektronikiem dowiedziałem się że nie trzeba przeprogramować ECU z skrzyni automatycznej na manualną bo to jest stary typ ECU w którym wystarczy wyłączyć imobilaizer który nie pozwala uruchomić silnika bez syknalu z skrzyni biegów , z wiązki kabli usunąłem wszystkie zbadane kable z ABS świateł itp usunąłem :) po przekręceniu kluczyka zapalają się zegary i słychać tykniecie w przekaźniku oraz w ECU czyli jestem coraz bliżej odpalenia tego silnika :D teraz muszę ogarnąć kompa ze złączem obd1 i prawdopodobnie wystarczy program comand do wyłączenia imobilaizera

Do góry Bottom