• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Op com z Bułgarii

danielskubi

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Rzeszow
Witam wszystkich.
Mam op Coma zakupionego jako używka ponoć z Bułgarii. Zainstalowałem go na komp. Lecz spaliła mi się płyta. Sprzedający twierdzi że można go zainstalować tylko na jednym komp. W innym przypadku muszę dalej wysyłać mu plik aktywacyjny czy klucz i on musi wysłać go do bułgarskiej firmy żeby go aktywować. Wiecie może jak to ogarnąć inaczej żeby mi działał normalnie?

Davpod

SuperMechanior
Punktów
65
Miasto
Gdańsk
Przecież opcoma można kupić normalnie w Adako i oni moga zalatwic tez aktywacje, nie trzeba niczego z Bułgarii

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
365
albo od chińczyków wersja bez aktywacyjna :)
tylko będzie konflikt z legalnością

Davpod

SuperMechanior
Punktów
65
Miasto
Gdańsk
I raczej słaba jakość działania. Pozatym bez przesady to jeden z tańszych sprzętów w ori

Davpod

SuperMechanior
Punktów
65
Miasto
Gdańsk
Tym że jest awaryjny, nie wszystkie opcje działają i potrafi "uwalić sterownik"

danielskubi

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Rzeszow
Rozmawiałem z takim jednym elektronikiem i mówił że są ludzie na forach którzy przerabiają Ori że ta głowica bułgarska śmiga bo ponoć to prawie Ori. Ale szukam i nic nie mogę znaleźć.

Davpod

SuperMechanior
Punktów
65
Miasto
Gdańsk
Przerabiają oryginalną głowicę na Bułgarską? Czy na co przerabiają ori? Chyba na siłe komplikujesz sobie życie widzę.

danielskubi

Bywalec
Punktów
0
Miasto
Rzeszow
Wydaje mi się że to temat tabu i nie powinienem pisać o tym na forum. Dalem za com tysiaka. I nie wiem jak zwykle klony ale tym robiłem wszystko i wszystko szło czego cdif nie ogarniał.

wdwiesiek

Bywalec
Punktów
6
Pokaż zdjęcie obudowy bo jest różnica w między ori ,a klon.Klon "bługarski" to koszt ok 250 zł i musi być spreparowany program.

MIKUr1

SuperMechanior
Punktów
224
Miasto
Okolice Krakowa
Nowy bułgarski kosztuje około 300zł plus wysyłka. Generalnie nie różni się niczym od tych z Ali, tyle, że jest to pewna wersja V5 z oryginalnym PIC'em.

Do góry Bottom