• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Opel astra h 1.3 CDTI nie odpala

Robert1989

Początkujący
Punktów
0
Więc tak auto strasznie kopcilo więc stwierdzono że EGR zabrudzony kupiłem zamiennik niemieckiej firmy lecz on na trasie do Niemiec przy przejechaniu 1200 km auto nagle słabło po redukcji z 6 aż do 4 auto zgasło . Auto kręci lecz nie odpala okazało się że nowy EGR odpadła w nim blaszka stary EGR został wyczyszczony i zamontowany lecz nie odpala. Wtryski były sprawdzane. Pompa wymieniona czujnik położenia wału wymieniony przeplywka wymieniona listwa wtryskowa z dwoma czujnikami wymieniona i nadal nic . Zaznaczę że auto na plaka odpala i do czasu gdy osika się plakiem działa raz tylko auto zaczęło chodzić nagle na ropie ujechalem 100 m i zgasło i te same objawy . Rozrząd był sprawdzany. Na początku nie było błędów po demontażu EGR błąd po110potem sprawdzeniu wtrysków te p0110,p0095,p0115,p0095,p0621,p0190

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6796
Miasto
Mazowieckie

Robert1989

Początkujący
Punktów
0
To po co tu piszesz niby znawca udaje wielce to jakiego mądrego mechanika a w zeczywistosci mechanik jak z dupy trąba

Robert1989

Początkujący
Punktów
0
I nie jestem handlarzem auto mam od 2 lat skoro nie macie pomysłów mądrych to nie piszcie bo myślałem że te forum jest by pomóc a nie klipie teksty pisać

nie ma to jak pół silnika wymienić na pałę. Ludzie się nigdy nie nauczą.
Tacy z was mechanicy ha ha ha

kilex

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
85
Miasto
Lublin
Co ci można napisać czy któryś z nas jest wróżem? Zaprowadź auto do dobrego mechanika i daj sobie spokój z losowymi wymianami. Takich zapytań na forum jest po kilka razy dziennie. Ludzie myślą że logną się na forum i własny sposobem naprawią furę. Do tego jest potrzeba trochę wiedzy i doświadczenia i prze wszystkim auta na warsztacie. Twój opis usterki jest bardzo chaotyczny i nikt z niego ci nie wywróży.
Po za tym to jest "forum mechaników" a nie "sam naprawiam swoją brykę".

kilex

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
85
Miasto
Lublin
Ja rozumiem konkretne pytanie odnośnie wyboru sposobu naprawy ale z doświadczenia na forum klikają tu ludzie co wyczerpali wszelkie zasoby YT i myślą że tutaj znajdą pomoc. Proponuję zamknąć dział "pytanie do mechanika" i zrobić z "forum mechanika' forum zamknięte tak jak jest to na "forum elektronika".

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1447
Miasto
łódź
panowie jade sobie i auto mi zgasło nie zapala jedynie co sie zapaliło to pomarańczowy kanister ....
co to moze być???-pomocy