1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Opel corsa c 1.3 cdti dodatkowe oswietlenie w środku..

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Micrus89, 8-12 18.

1. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Przejde do tematu poszukuje konkretnego elektro mechanika ktory w prosty sposób umiałby wytłumaczyć mi jak mogę podłącyć dodatkowe oświetlenie kabiny w środku tzn miedzy fotelami aż do tylu np.. w mojej corsie chodzi mi o jakiś prosty schemat bez rozkrecania nadmiernego deski i czy jest jakies proste rozwiazanie, ile by to mogło kosztować i w jaki sprzet musze sie zaopatrzyć ( mile widziane konkrety np. Z allegro co bardziej polecalibyscie) mianowicie z zawodu jestem kucharzem ale lubie majsterkowac i samemu naprawiać swoje auta takie hobby jestem samoukiem owszem sa takie usterki gdzie bez pomocy fachowca ani rusz ale drobnostki czy cos co we własnym garażu ogarne to czysta przyjemnosć .. Z gory dziekuje za odpowiedź

2. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    Wyjdzie najtaniej i doswietli bagażnik i nawet komorę silnika.
    pobrane.jpeg

slawek2007.28 lubi to.
  3. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    ... Ja serio pytalem ale dzieki heh

4. dimitriew

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    Jeżeli nie potrafisz przeciągnać kawałka przewodu w slupkach z fabrycznego oświetlenia i podpiąć pod taśmę Led to jak zareagujesz z na schemat.

slawek2007.28 lubi to.
  5. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Mam kumpla inżyniera elektryka ktory mi pomoze jak co z reszta glownie zalezalo mi zeby wiedziec do czego bezposrednio to podlaczyc z tym akurat problemu nie mam...

Ostatnio edytowano: 9-12 18
  6. dimitriew

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    Jeżeli gość ma cokolwiek pojęcia to nie musisz się martwić bedzie wiedział skąd złapać zasilanko, gdzie umieścić włącznik, jak przytwierdzić taśmę led.
    images.jpg

7. Micrus89

Micrus89 Nowy

Docenione treści:
    0
    Ok dzieki