• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Opel movano 2.5 2004r silnik dziwnie pracuje

wac1727

Nowy
Punktów
0
Witam, pisze z problemem który pojawił się po zrobieniu rozrzadu wraz z pompa wody w samochodzie. Silnik był ustawiany na blokady, kola na walkach wyszły idealnie na środku na tych fasolkach a mimo wszystko po odpaleniu widać ze silnik tak dziwnie pracuje, tak jakby rzęził i pracuje o wiele głośniej. Pracuje równo bez żadnego problemu sam odpala, nie ma stukania czy coś.Delphi pokazuje ze niby synchronizacja jest, jednak troszkę małe ciśnienie na listwie bo tak w granicach 300-320 trzyma. Jest to movano z 2004 r z silnikiem 2.5 74kw. I teraz moje pytanko, borykał się już ktoś z takim problemem?

Mesiek

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
395
Miasto
PLE
Witam, pisze z problemem który pojawił się po zrobieniu rozrzadu wraz z pompa wody w samochodzie. Silnik był ustawiany na blokady, kola na walkach wyszły idealnie na środku na tych fasolkach a mimo wszystko po odpaleniu widać ze silnik tak dziwnie pracuje, tak jakby rzęził i pracuje o wiele głośniej. Pracuje równo bez żadnego problemu sam odpala, nie ma stukania czy coś.Delphi pokazuje ze niby synchronizacja jest, jednak troszkę małe ciśnienie na listwie bo tak w granicach 300-320 trzyma. Jest to movano z 2004 r z silnikiem 2.5 74kw. I teraz moje pytanko, borykał się już ktoś z takim problemem?
Coś nie pykło... pewnie bliskie spotkanie mają elementy rozrządu.

wac1727

Nowy
Punktów
0
Czyli kolejny raz już z kolei zrzucać rozrząd i patrzeć? Teraz w każdym momencie jestem praktycznie w stanie założyć blokady i pasują. Chyba ze koła zębate zgubiły jakas synchronizację czy coś

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
111
Miasto
Xxx
Koła zgubiły synchronizację... Same... Mało prawdopodobne... No dobra... Nieprawdopodobne...

Do góry Bottom