• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Opel Vectra C brak iskry na 2 cyl 1.8 benz

marian88

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Opoczno
Witam Panowie problem jest następujący auto po wymianie świec i cewki zapłonowej i nadal na 2 cylindrze brak iskry. Komputer wskazuje błąd zapl nr 2 sygnał zbyt wysoki charakter stały. Mierzyłem zwykłym miernikiem co prawda przewody na kostce od cewki. Między przewodem czarnym grubszym a reszta czterema kolorowymi i na jednym brak napięcia. Pomocy

Radmor

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
371
Witam Panowie problem jest następujący auto po wymianie świec i cewki zapłonowej i nadal na 2 cylindrze brak iskry. Komputer wskazuje błąd zapl nr 2 sygnał zbyt wysoki charakter stały. Mierzyłem zwykłym miernikiem co prawda przewody na kostce od cewki. Między przewodem czarnym grubszym a reszta czterema kolorowymi i na jednym brak napięcia. Pomocy
Problem może leżeć po stronie instalacji lub sterownika !

szary1977

Gaduła
Punktów
2
Miasto
Krupski Młyn
Dokładnie tak jak Ciurejka pisze wina sterownika, miałem kilka takich opli i fiatów co miały problem z iską, sondą lambda, wentylatorami itp a wina leżała po stronie sterowników.

szary1977

Gaduła
Punktów
2
Miasto
Krupski Młyn
Ja osobiście wolę dać naprawić bo kupisz używany a też może być walnięty i znowu nie będzie działał inny podzespół.

Do góry Bottom