1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Opinia i reklamacje

Dyskusja w 'Instalacje gazowe' rozpoczęta przez użytkownika patgaz, 23-01 19.

1. patgaz

patgaz Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam
    Do tej pory montowalismy rózne instalacje głownie włoskie. Ostatnio zamontowaliśmy pare udanych intalacji ag. Chce zapytać jak reklamacje sterowników zenit pro i bluebox oraz wtryskiwaczy hercules. czy są jakieś powazne problemy z nimi czy do czegos to sie nadaje? pozdrawiam

2. Mikas

Mikas Początkujący

Docenione treści:
    4
    Nie montowałem tego dużo ale co do herculesów to nie miałem żadnej reklamacji.

3. molenda

molenda Nowy

Docenione treści:
    0
    ja nie znam od tej strony firmy ale juz dwa auta u nich zagazowałem i jestem zadowolony. była z pierwszym jakaś sprawa z parownikiem ale wymienili na gwarancji od reki i do tej pory jezdzi a to juz ze 4 lata

4. gazmenlpg

gazmenlpg Początkujący

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    mazowsze
    AG były rzeczywiście udane bo holenderskie

5. Mikas

Mikas Początkujący

Docenione treści:
    4
    Zenit Pro czy Blueobox to raczej górna półka polskich instalacji czyli o poważnych problemach raczej nie ma mowy.

6. patgaz

patgaz Nowy

Docenione treści:
    0
    kolego nabijasz sie? mowa tu o ag Polskiej produkcji

7. gazmenlpg

gazmenlpg Początkujący

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    mazowsze
    piszesz kolego o sterownikach które produkuje polska firma AGC :confused:

8. patgaz

patgaz Nowy

Docenione treści:
    0
    kurna powaznie widze ze przygotowujemy się do bardzo szczegółowej dyskusji. widze ze chyba jednak dojdziemy do sedna sprawy. choć nadal nie jestem pewien czy to forum techniczne czy pomoc stowarzyszenia pomóżmy ułomnym razem przejść przez życie...

9. gazmenlpg

gazmenlpg Początkujący

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    mazowsze
    techniczne, trzymamy się faktów i przy okazji pomagamy przejsć przez życie....;)

10. Pietro01

Pietro01 Nowy

Docenione treści:
    0
    Ja montuje teraz tylko polskie instalacje, Zenita też a ostatnio więcej bluboxa. Nie narzekam, na pewno nie odstaje od innych, czy jakością czy programem

11. Mikas

Mikas Początkujący

Docenione treści:
    4
    Moim zdaniem Bluebox jest bardziej nowoczesny niż PRO sporo praktycznych funkcji (działających!)

12. vip.serwis

vip.serwis Nowy

Docenione treści:
    3
    nowoczesny czy nie trudno powiedzieć. funkcje ma te co pro ale dla mnie najwazniejsze ze ich a nie biorą kupują od włochów. dzwonie czasem i pomarudze im troche na infolinii i zdarza sie ze coś zmienią na korzyść. z Pro to zawsze trwa troche dłuzej jakaś ich reakcja bo mowią trzeba czekać na zmianę oprogramowania a tu ciach i da sie...?

13. Mikas

Mikas Początkujący

Docenione treści:
    4
    Jesteś optymistą kolego, takie poprawki i zmiany w programie to raczej sprawa miesięcy, przecież muszą to jakoś sprawdzić i przetestować. Na nową wersje programy trzeba czekać przeważnie rok

14. gazmenlpg

gazmenlpg Początkujący

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    mazowsze
    po pierwsze to muszą wiedziec co mają poprawiać i jak to zrobić żeby nie zepsuć tego co już mają

15. afrikanerhart

afrikanerhart Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    Żartujesz chyba. AGC to na polskim rynku niszowa firma. Znana szerzej tylko w kilku rejonach Polski. Roadom i okolice i gdzieś na Podkarpaciu tam gdzie psy du.... szczekają.

Jedyne co warto brać od AGC to wtryskiwacze Hercules. Potwierdzam że są dobre.

16. Mikas

Mikas Początkujący

Docenione treści:
    4
    Gdzie znana to znana, tematem dyskusji są produkty, a co do nich to bluebox sprzętowo i programowo jest ok.