• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Płatny dowóz części?

lukkiwlkp

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
768
Miasto
Pogorzela
Ci co płacą za dowóz to wielkie pixdy ! W IC biorę raz na jakiś czas i nic za dowóz nie place . W AP biorę cały czas i jeszcze za dowóz nie zapłaciłem. A pierwszy kto wprowadził opłatę za dowóz części to był IC . A dlatego że spadła im sprzedaż...

lukkiwlkp

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
768
Miasto
Pogorzela
Jeśli chodzi o IC to współpraca była dobra jakieś 8 lat temu . Teraz to każdy dyrektor chce do siebie jak najwięcej w kabze zagarnąć...
Głównie biorę w AP . I złego słowa nie powiem .... chociaż słyszałem różne wersje ,zależne od regionu polski.

Regaciarz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
219
Miasto
Wasilków
Ja teraz kończę umowę w ap, idę do Gordona, oba na tym samym poziomie, ceny takie same, jeszcze pod nosem mam Inter parts i polamel, ale mają tragiczne katalogi i są tylko jako awaryjne. IC dawno nic nie brałem, przestałem jak płatne dowozy wprowadzili

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1119
Miasto
Koszęcin
U nas za darmo. W soboty jest ino jeden kurs ale problemu nie ma Tomek jak wraca z roboty z IC to zbiera klekoty i trza do niego się kopnąć

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2673
Miasto
PZ
Ja teraz kończę umowę w ap, idę do Gordona, oba na tym samym poziomie, ceny takie same, jeszcze pod nosem mam Inter parts i polamel, ale mają tragiczne katalogi i są tylko jako awaryjne. IC dawno nic nie brałem, przestałem jak płatne dowozy wprowadzili
Z tego co pamiętam to klamoty w IC były zawsze droższe że względu na dowóz części klika razy dziennie... Rozumiem że wszystko drożeje ale części również drożeją także dodatkowe opłaty za dowóz nie są usprawiedliwione

Regaciarz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
219
Miasto
Wasilków
Akurat to żadna wymówka w mojej lokalizacji, ap ma chyba 7 tras( co 1-1,5 godziny), IP co godzinę do 15, jak kierowcy się nudzi to potrafi specjalnie podrzucić jak siedzi na bazie, Gordon chyba 5 tras

kakus

SuperMechanior
Punktów
22
Jakby wszyscy dostawcy zmniejszyli nam rabat o 2-3 oczka a detalistom nie dawaliby rabatu po 20 oczek aby zrobić obrót to od razu znalazłby się pieniądze na większe koszty logistyki. jak w składach budowlanych zwykły Kowalski robiący remont ma inny rabat od budującego dom a deweloper ma też inne ceny.

Auto-Tech

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
427
u mnie jest walka miedzy AP i IC, u jednych jest cos drozszego u drugich co innego. Biore z obu hurtowni, w ic bylo jakos w zeszlym roku chwile platnosc za transport 15zl.... ale bardzo szybko od tego odeszli :)

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1119
Miasto
Koszęcin
Klient i tak zapłaci. Jak ma czekać na części z Allegro to go H strzeli. Mamlasił tu jeden o wiatrak na chłodnice. Chciał z allegro ok nie ma sprawy 8 dni auto trzymałem

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2673
Miasto
PZ
Klient i tak zapłaci. Jak ma czekać na części z Allegro to go H strzeli. Mamlasił tu jeden o wiatrak na chłodnice. Chciał z allegro ok nie ma sprawy 8 dni auto trzymałem
Ja mam części w hurtowniach taniej niż na allegro no i w razie czego można oddać, płatność odroczona... Dziś dla odmiany musiałem zamówić osuszacz klimatyzacji na allegro bo w hurtowniach nie ma :bored:, ogólnie to mało ich wogole jest w hurtowniach tak jakby było wszystko wykupione

nanab

SuperMechanior
Punktów
268
Miasto
Bydgoszcz
Co on ten wiatrak gołębiem pocztowym wysyłał? Sporo zamawiam, no i jakieś 99% dociera do paczkomatu w ciągu 36 godzin od zapłacenia. Może kurierem tak długo.
Dziś dla odmiany musiałem zamówić osuszacz klimatyzacji na allegro bo w hurtowniach nie ma :bored:, ogólnie to mało ich wogole jest w hurtowniach tak jakby było wszystko wykupione
Może szykują akcje jak z cukrem żeby nagle wszyscy polacy zapragnęli kupić sobie kilka osuszaczy :D

michal_michal

Gaduła
Punktów
9
IC, Gordon, AP, Inter Team, Sko-Pol co kolwiek by nie było jeszcze 0zł, żadnej opłaty za dostarczenie częśći. A Sko-Pol ma do mnie ponad 120km

Do góry Bottom