1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Palą się kontrolki bez kluczyka Opel Astra II 1998r.

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika dobrzyk2, 16-05 19.

1. dobrzyk2

dobrzyk2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam. Mam problem z oplem astrą 2 1.4 16v 1998r. Przy wyciagnietych kluczykach palą się kontrolki od ładowania, smarowania i miga check engine. Oczywiście auto nie odpala, nawet nie kręci. Wcześniej nie było żadnego problemu, a rano niespodzianka. Odłączyłem kostkę od jakiegoś sterownika pod stacyjką ale nic się nie zmieniło, wszystko ciągle się pali. Z góry dzięki za pomoc.

2. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    861
    Miasto:
    Kaczory
    Kostka stacyjki + wkład. Pewnie pletwa pękła.

3. dobrzyk2

dobrzyk2 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Czyli jak to wymienić? Czy stacyjka jest razem z tym modułem od którego wypiłem kostkę.?

4. gd_1985

gd_1985 Początkujący

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Radom
    Daj zdjęcie tego co odpiąłes
    pod spodem jest pętla immo kostka jest po lewej stronie do wymiany musisz wyjąć bębenek