• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Peugeot 206 nie odpala

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Witam peugeot 206 1,4 benzyna 2001 rok nie chce odpalić wyskakuje błąd rejestracja faz zapłonu....świece nowe cewka nowa a auto nie startuje gdzie szukać dalej błędu ?

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Rozrząd był wymieniany jakie 5 tys km temu....czujnik wału nie sprawdzany. A może i rozrząd przeskoczył może tak poskładali auto jechało i nagle straciło moc zgasło i już nie chce odpalić

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
146
Miasto
Xxx
Skoro ktoś robił rozrząd 5 tys km temu i coś źle złożył to idź do tej osoby i to powiedz.. Chyba że to szwagier albo syn sąsiada który chodzi do samochodowki... Wtedy możesz sobie pluc w brodę... Ew sprawdź czy chodzi pompa paliwa

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Dopiero dzisiaj się zabrałem za to auto a że czasu brak to wszystkiego nie zdołam na raz sprawdzić a tu chciałem się dowiedzieć jakie opcje są żeby następnym razem za jednym zamachem wszystko sprawdzić.....i dowiedzieć się czy wogole rozrząd może tu nabroić bo dzwoniłem po kilku znajomych i jedni mówią tak drudzy tak....a nie chce coś rozbierać co nie ma sensu....pompa paliwa chodzi....sprawdzałem na listwie narażeni tak wzrokowo później jak będę miał drugą osobę posępne zegar żeby zobaczyć ile bar podaje....stare świece jak wykręciłem to dwie były mocno zalane

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
248
Miasto
Podkarpacie
Takiego peugeot'a to jest diagnoza maks. godzina czasu pod warunkiem , że masz wiedz . A jak nie masz i będziesz słuchał forum to parę dni i kilka nie potrzebnie wymienionych elementów .

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Tych co są warci uwagi mechanicy nie mają czasu może na jesień a reszta no właśnie wolę sam się pobawić....także proszę o poważne jakieś wskazówki a nie ..............ja lubię samemu się pobawić a przy okazji czegoś nowego się dowiedzieć.... Tam pan od godzinki coś pisał wyżej podrzuć co sprawdzić pokoleji to będę dłubał ;)

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2654
Te inteligent, weź ty może najpierw poczytaj jaką książkę o tematyce motoryzacyjnej...:) choć pewnie to nic nie zmieni...i tak nic nie ztrybisz...:)

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Kolego ja jestem tatuażysta a motoryzacja to moje hobby więc staram się szeroko rozwijać nie tylko w swoim fachu....za mechanika się nie uważam więc takie komentarze wogole mnie nie robią....wolał bym poczytac mądre przydatne komentarze ;)

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2654
ja jestem tatuażysta
Czyli ch... z ciebie nie tatuażysta, bo cię nie stać na mechanika... mechanika też z ciebie nie będzie, bo nie masz pojęcia ... czyli jesteś nikim...:) No niezła perspektywa życiowa...:)
Żeby być dobrym to musisz się zdecydować co chcesz w życiu robić...:)

Halunnn

Początkujący
Punktów
0
Debilu ty czytasz ze zrozumieniem, dawno temu już się zdecydowałem, ja mam swój fach i stać mnie na mechanika ale w porównaniu do ciebie mam jeszcze hobby.....nie wiesz jak bardzo bym chciał żebyś ty mi to naprawił chciałbym zobaczyć jak szybko sobie z tym poradzisz :D a ja tak czy siak dojdę co to czy teraz czy za miesiąc....pierwszy raz na forum spotkałem się z takim buractwem :) a jestem na różnych forach....admin powinien usuwać takich mondalinskich....

Do góry Bottom