• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Peugeot 3008 odpowietrzenie wtryskow Delphi

Hans850

Uczestnik
Punktów
0
Witam. Problem z Peugeot 3008 po wymianie wtryskow ( regeneracja) nie odpala. Wlozone w te same miejsca, układ odpowietrzony, na pałka pali, błędów brak oprócz błędu rozruchu.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
Wszystko można regenerować :D
Kwestia czasu, albo pieniędzy :D

Ciekawe co autor rozumie pod tym pojęciem
( regeneracja)
? :rolleyes:
Pewnie wyjęcie i oczyszczenie końcówek na szczotce drucianej...:D

Hans850

Uczestnik
Punktów
0
Wtryski były u szmita w zakrzewiu, wymienili końcówki, ponoć dwa stały więc skoro autor pisze ze oddał do fachowców i stwierdzili ze są w stanie to regnenerowac to zrobili, a pytanie z mojej strony było całkiem inne.

Hans850

Uczestnik
Punktów
0
Tak i luzowanie były rurki przy wtryskach, samochód załapał na chwilę i to wszystko podejrzenia są ze tyle ile miał we wtryskach na tyle odpalił, czy jest opcja że jeszcze gdzieś było powietrze i któryś się zawiesił? Ciśnienie przy rozruchu na Cr 350 bar a nawet więcej momentami

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
a pytanie z mojej strony było całkiem inne.
A gdzie ty w ogóle jakiekolwiek pytanie zadałeś ?:bored:
czy jest opcja że jeszcze gdzieś było powietrze i któryś się zawiesił?
Jest taka opcja... postukaj ciupagą w każdego to się może odwiesi...:rolleyes::D

Oj chłopie złapałeś się za coś o czym nie masz pojęcia i sprzętu... tak jak ci twoi regenerenci...:D

mathiass

SuperMechanior
Punktów
141
Ja stawiam na to, ze trzeba odblokowac je ponownie na maszynie, pozniej prawidlowo odpowietrzyc na aucie i musi gadac - jesli dobrze zrobione. Wiele razy robilem Delphi w 508kach, niby ciezki temat ale dali rade.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
prawidlowo odpowietrzyc na aucie i musi gadac
Bingo...:D tylko, że trzeba mieć trochę pojęcia o pojęciu... a jak się dorywają do tego jakieś chłopki roztropki, bo łony kiedyś w polonezie gaźnik wymienił i się udało to myśli, że tera mu sie też uda...:rolleyes::D

nickel

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
552
Miasto
WLKP
Trzeba je ponownie odblokowac.

Hans850

Uczestnik
Punktów
0
Postukałem ciupaga i działa dzięki za fachową pomoc, nie wpadł byn na pomysł chłopka roztripka ze trzepa postukać ciupaga do tego odpalilem jeszcze kadzidełka. Dzięki za fachową pomoc xd

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
Postukałem ciupaga i działa dzięki za fachową pomoc, nie wpadł byn na pomysł chłopka roztripka ze trzepa postukać ciupaga do tego odpalilem jeszcze kadzidełka. Dzięki za fachową pomoc xd
jokec-bije-ci-brawo-gif.gif :D

Do góry Bottom