• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Peugeot 407 2.0 HDi 136km problem ze sterownikami silnika

Punktów
0
Cześć mam peugeot 407 2.0 HDi ostatnio bym wycięty DPF i wylonczwyko funkcja EGR i chpc tuning nowy program itp tuner mówił że wgral mu 170 km i poczym chamował go trzy razy 1 chamowanie 126km 2 140km 3 143km i mówił że jest jaka nieszczelnoscw dolocie nie chcialomi się zbytnio wierzyć bo wszystko bylo robione odebralem od niego ze względu braku funduszy i już zrobiłem kolo 1000km czek się zaczął palić i czasami ma tak że traci moc i jak sie przegazuke go to wyskoczy awarwia sterownika sterujacego silnikiem i wraca moc nawet tak przez chwile jest bardzo sporą owiele większa od trzeciego hamowanie ale tylko przez 5/10 sek i po tych 5/10 sek spadam moc może tak do 130/140 km o jeszcze czasami wywala blad DPF

Ostatnia edycja:

Misiakowski

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
159
Miasto
Gdansk
jesli byl wylaczony prawidlowo programowo fap to nie powinien pokazac bledu filtra fap wracaj do tunera puki jeszcze silnik pracuje

Ostatnia edycja:

winetoo

SuperMechanior
Punktów
940
Miasto
Radom
Spier....łeś se auto na życzenie i za własne piniondze?:bored::bored::bored::banghead::banghead::banghead::banghead: A teraz to ratujta bo nie wi, ja pier...le! Przecież te maszyny i bez kombinacji zapiepszają.

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6737
Miasto
Mazowieckie
pisze się "w ogóle" popraw bo wstyd.
dobrze ganiany potrafi poślizgnąć sprzęgłem, 340Nm. i prawie 1700kg. robi swoje...
jeśli w ogóle wiesz o czym piszę.

Pawel23

SuperMechanior
Punktów
21
Miasto
Wolomin
tuner mówił że wgral mu 170 km i poczym chamował go trzy razy 1 chamowanie 126km 2 140km 3 143km i mówił że jest jaka nieszczelnoscw
dobry tuner który ma hamownie powinien Ci sprawdzić najpierw czy twoje auto trzyma serię. Zrobił 3 próby i nie uzyskał założonego wyniku . Według mnie nie powinien podnosić Ci mocy wogole puki nie naprawisz usterek. Tak jak kolegą wyżej pisał jedź do niego

WOODOO

SuperMechanior
Punktów
2460
E...co tam nie powinien...:) Jak by tak patrzył, czy powinien, czy nie powinien, to by dawno na suchą bułkę nie zarobił...:)
Klient sobie życzy, to mu się robi...kasę inkasuje i wszyscy zadowoleni...:)
A, że klient to jełop co się forów naczytał i nic do niego nie dociera...no cóż...:)

Do góry Bottom