1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

PEUGEOT 607 3.0v6 bład P0706- schemat

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika kubart, 13-07 19.

1. kubart

kubart Uczestnik

Docenione treści:
    28
    Jak w temacie , rok 2009 automat ,może ktoś mnie poratuje , potzrebuje schemat instalacji KOMPUTER SKRZYNI EGS do Transmission Range Sensor (TRS) .

2. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    160
    Miasto:
    Olsztyn-Dywity
    Masz problem z przełącznikiem zakresów lub z wiązką elektryczną.

Załączone pliki:

kubart lubi to.
  3. kubart

kubart Uczestnik

Docenione treści:
    28
    Przełącznik sprawny dlatego szukam schematu gdzie jest problem, wielkie dzieki, jeszcze nie wiem skąd idą 6 i 9 pin do przełacznika 4HP20 ?

4. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    160
    Miasto:
    Olsztyn-Dywity
    Mam pełną dokumentację diagnostyczną w języku polskim (102 strony), ale ona ma 53MB. Jak Ci przesłać ?

kubart lubi to.
  5. kubart

kubart Uczestnik

Docenione treści:
    28
    Spoko ogarnięte. wystarczyło to co jest brak było na pin 54 napięcia . stare autko niech jeszcze pojeździ.