1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

piaskowanie elementow

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika Piotr83a, 25-05 19.

1. Piotr83a

Piotr83a Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Skrzyszów
    Jaki pistolet polecacie do piaskowania i jaki kompresor,mam obecnie 150litrow i to co robie mi starcza ale chce zaczac piaskowac takie tam elementy male jak zaciski czy takie cus raczej przy naprawoe niz na skale rozszerzona ze daje ogloszenie o piaskowaniu

2. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    366
    A wydajności ile ma ten kompresor? Jaka pompa ile cylindrow i jakoe tłoki

3. Piotr83a

Piotr83a Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Skrzyszów
  4. next22

next22 Początkujący

Docenione treści:
    13
  5. Piotr83a

Piotr83a Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Skrzyszów
    Kabine do piaskowania sam bede robil,tylko pistolet kupie,chodzi mi o piaskowanie zaciskow i niewielkich elementow z aut

Najwyzej sprzedam ten i kupie 200litrow 3 cylindrowy