• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Piasta opel astra H

krupek

Nowy
Punktów
0
Witam,
Mam w mojej asterce (1.7 ctdi, 2008) problem z piastą. Była wymieniona piasta, bo buczało, przez jakiś czas wszystko ok, a teraz przy hamowaniu to się pojawia kontrolka od ABS, to znów od ESP. Sądzę, że może mieć to związek. Kompletnie się nie znam, a niestety nie mam godnego zaufania mechanika. Nie wiem co może być przyczyną i będę wdzięczny za pomoc :)

Radmor

SuperMechanior
Punktów
340
Witam,
Mam w mojej asterce (1.7 ctdi, 2008) problem z piastą. Była wymieniona piasta, bo buczało, przez jakiś czas wszystko ok, a teraz przy hamowaniu to się pojawia kontrolka od ABS, to znów od ESP. Sądzę, że może mieć to związek. Kompletnie się nie znam, a niestety nie mam godnego zaufania mechanika. Nie wiem co może być przyczyną i będę wdzięczny za pomoc :)
Udaj się tam gdzie wymieniałeś piastę ...lub wykonaj diagnozę...lub szukaj takich mechaników którym możesz zaufać . Może Twoi koledzy,, ,znajomi,, mają swoich zaufanych i godnych .....!

krupek

Nowy
Punktów
0
Chyba już lepiej i dużo łatwiej poszukać samochodu który się nigdy nie psuje
Takich to nie ma chyba...
Automatyczne połączenie postów:

Udaj się tam gdzie wymieniałeś piastę ...lub wykonaj diagnozę...lub szukaj takich mechaników którym możesz zaufać . Może Twoi koledzy,, ,znajomi,, mają swoich zaufanych i godnych .....!
Wróciłem do mechanika, twierdzi , że piasta. Dopiero była wymieniona... Sam nie wiem, a o mechanika naprawdę trudno u mnie. Jestem umówiony na serwis, zobaczymy. Dzięki

Regaciarz

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
160
Miasto
Wasilków
Tam czujnik jest w piaście, jeden element razem z łożyskiem.
Kiedyś na życzenie klienta założyłem optimala, od początku były problemy z ABS

krupek

Nowy
Punktów
0
Na pewno bardziej prawdopodobne niż mechanik któremu można zaufać xd
co prawda, to prawda :)
Automatyczne połączenie postów:

Mechanik upiera się, że piasta ... Pytałem w innym warsztacie i powiedział mi Pan, że piasta zintegrowana jest z czujnikiem ABS i może być on uszkodzony. Czy ewentualnie można sam czujnik wymienić?? Czy całą piastę trzeba??

Do góry Bottom