1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Planowanie bloku silnika na aucie

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Majeranek, 8-11 19.

1. Majeranek

Majeranek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Witam otóż pół roku temu mechanik stwierdził uszkodzona uszczelkę pod głowica wiec zleciłem by naprawił mi auto on planował głowice i kupił nowa uszczelkę lecz nie sprawdził bloku silnika od tak bo się mu nie chciało przyłożyć miernika a objawy wróciły zaciągnąłem wiec do niego auto rozebrał chłodnice egr termostaty wymienił i dalej wiec rozebrał ponownie głowice ona ok uszczelka walnięta i teraz, po sprawdzeniu jest krzywy blok aluminiowy i pytanie czy da radę planować blok na aucie i gdzie się tego podejmą Lubelskie czy jest ktoś w stanie pomóc czy muszę wyjmowac i rozbierać silnik. Auto BMW E60 520d 177km 2008r

2. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 755
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Da radę na aucie, ja nie lubelskie ale może w Twoim rejonie też ktoś tak robi.

3. Majeranek

Majeranek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Lublin
    A
    a jaki to mniej więcej koszt dla porównania chciał bym wiedzieć czy ściągać silnik czy lepiej na aucie w przypadku 4cylindorwki jakie okolice robią u ciebie bo może nie strasznie daleko a mogę podwieźć auto na lawecie

4. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Węgrów
    Misiek jest ze Szczecina, to kawałek masz...

5. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 755
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Ja za planowanie bloku na aucie dodatkowo doliczam 650zł za taką operację.
    Z oczywistych względów jeżeli nie planujemy remontu dołu to zdecydowanie bardziej opłaca się taki zabieg i jest wykonywany przeze mnie głównie w 2.0 i 2.2 D4D z powodu fabrycznej wady w tych jednostkach.