• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

pobudka, albo raczej ostatni dzwonek.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
813
Miasto
Manchester
Tomek, ale te obwodnicę pseudo co macie to słaba jest. Znaki pochowane w krzakach, oni się chyba boja zeby ludzie do celu nie dojechali. Kierunek na 470 i jeb , znak łódź w krzakach...

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
Klęska żywiołowa-temperatura poniżej 10 stopni w połowie zimy

toomii76

toomi
Punktów
6859
Miasto
turek
www.takniewiele.pl
Teraz kolej na zagrożenie nuklearne. A według projektu ustawy, stan nadzwyczajny może wprowadzić nawet wojewoda. pewnie też będą zachęcać ludzi do połknięcia lub wypicia czegoś, ale to wszystko pierdoły, ja ciągle czekam na etap ufo.

FB_IMG_1663693081856.jpg

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
Przecież obcy rządzą od tysięcy lat tylko się kamuflują te jaszczury. Mogą przybierać ludzki wygląd i nawet czasem widać jak im przestaje częściowo działać

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2710
Miasto
PZ
Przecież obcy rządzą od tysięcy lat tylko się kamuflują te jaszczury. Mogą przybierać ludzki wygląd i nawet czasem widać jak im przestaje częściowo działać
Dobry motyw na przyszłość:) będzie na kogo zwalić winę za wszystkie złe uczynki, Putin był reptilianem, zahipnotyzował Rosjan, reptilianie zesłali koronę na Europę IT.p.

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
I to wszystko zeby ukryc prawde o plaskiej ziemii, zdepopulowac nas i nie pozwolic na odkrycie wejscia do agarthy.

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
Mam założoną cały czas, inaczej te mikrowaty by mi spaliły mózg, w przeciwieństwie do kilkuset watów promieniowania ze słońca. Zwłaszcza że te mikrowaty to nie promieniowanie radiowe tylko specjalne "promieniowanie 5G", nie wiem czym się rożni, ale pewnie jest bezpieczniejsze dla reptilian(oni mają piątą gęstość i pewnie stąd ta nazwa 5G) jednocześnie spalając ludzi jeszcze skuteczniej

toomii76

toomi
Punktów
6859
Miasto
turek
www.takniewiele.pl
Mam założoną cały czas, inaczej te mikrowaty by mi spaliły mózg, w przeciwieństwie do kilkuset watów promieniowania ze słońca. Zwłaszcza że te mikrowaty to nie promieniowanie radiowe tylko specjalne "promieniowanie 5G", nie wiem czym się rożni, ale pewnie jest bezpieczniejsze dla reptilian(oni mają piątą gęstość i pewnie stąd ta nazwa 5G) jednocześnie spalając ludzi jeszcze skuteczniej
bardzo wykształcony musisz być, że przestałeś rozumu używać.

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
Wykształcenie to indoktrynacja, piora mózgi jakąs wymyslona fizyką i matematyką żeby tuszowac swoje kłamstwa o płaskości ziemii, kontroli umysłu przez 5G, szczepionki itd

toomii76

toomi
Punktów
6859
Miasto
turek
www.takniewiele.pl
Wykształcenie to indoktrynacja, piora mózgi jakąs wymyslona fizyką i matematyką żeby tuszowac swoje kłamstwa o płaskości ziemii, kontroli umysłu przez 5G, szczepionki itd
Tak czy inaczej, tej zimy szury będą miały ciepło. A takie turbo szury opykają nawet przyszłą zimę. A pan panie żabka ile wydasz na ogrzewanie?

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
Tak czy inaczej, tej zimy szury będą miały ciepło
Beda palic maseczkami ktore zaoszczedzily dzieki unikaniu ich noszenia, z obawy przed grzybica pluc, ktora miala wybic pol ludzkosci, a nie pojawil sie jeszcze pierwszy przypadek xd
Ja niestety mam wungiel kupiony po 1600zl/t, jak dam rade sie pobudowac i pojsc na swoje to bedzie ogrzewanie glownie ze slonca i wymiennika zwirowego.

nanab

SuperMechanior
Punktów
283
Miasto
Bydgoszcz
No trudno, ale za rok będę potrzebować kolejny, sprzedasz trochę za 600zł/t?
Ktoś zmarł nagle, tzn reptilianie go dopadli?

Do góry Bottom