• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Podnośnik OMCN 199/S elektromechaniczny łańcuchowy dwukolumnowy

Mamserek

Nowy
Punktów
0
Witam może ktoś wie jak mi pomóc . Śruby nasmarowane . Łańcuch naciągnięty . Silnik zregenerowany i pod obciążeniem mogę podnieść auto na metr. Silnik się męczy. Wszystkie fazy są . Auto waży 1500kg a udźwig to 3200kg.
Szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu .

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
771
Miasto
Centrum Kraju
U mnie taki problem występował przy nie nasmarowanych śrubach. ( czym posmarowales swoje?)

tom0635

Uczestnik
Punktów
5
Miasto
Wieluń
Może śruby są krzywe? Ewentualnie łożyska oporowe już nie spełniają swojej funkcji i pod obciążeniem siadają. Ewentualnie może nowe nakrętki są i wewnętrzna średnica jest za mała, bo śruba jest nierówna? Sporo rzeczy do sprawdzenia. A na pusto słychać że ma ciężko w jakimś miejscu? Zawsze możesz kręcić ręcznie na pusto i będziesz widział.

Damianozaw

Nowy
Punktów
0
Witam !! Ogarnoles ten podnośnik bo mam podobny przypadek i niewiem gdzie szukać ???
Może śruby są krzywe? Ewentualnie łożyska oporowe już nie spełniają swojej funkcji i pod obciążeniem siadają. Ewentualnie może nowe nakrętki są i wewnętrzna średnica jest za mała, bo śruba jest nierówna? Sporo rzeczy do sprawdzenia. A na pusto słychać że ma ciężko w jakimś miejscu? Zawsze możesz kręcić ręcznie na pusto i będziesz widział.
Witam może ktoś wie jak mi pomóc . Śruby nasmarowane . Łańcuch naciągnięty . Silnik zregenerowany i pod obciążeniem mogę podnieść auto na metr. Silnik się męczy. Wszystkie fazy są . Auto waży 1500kg a udźwig to 3200kg.
Szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu .
Ogarnoles ten podnośnik bo mam podobny przypadek i niewiem gdzie szukać??

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
771
Miasto
Centrum Kraju
Chłopie.....post był z 2019 roku inlples napisał jednego posta ,rokuje że chyba jak wlazł pod ten podnośnik to już z niego nie wyszedł......

Do góry Bottom