1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Podnośniki hydrauliczny żaba 3T

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika Marcelinho93, 25-03 20.

1. Marcelinho93

Marcelinho93 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam poszukuje żaby 3T możecie polecić jakąś godną firmę max do 500zl? Bo moja 2t nie wytrzymała za długo

2. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Miasto:
    Węgrów
    Farys

3. phu_szczepan

phu_szczepan Uczestnik

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
  4. Marcelinho93

Docenione treści:
    0
  5. Tomosz

Tomosz Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie wytrzymała bo była tania i pewnie ta też nie wytrzyma bo kupujesz chińskie klamoty zamiast zainwestować trochę więcej, ja kupiłem Winnteca i jestem zadowolony mam go już kilka lat i nic przy nim nie robiłem

6. Marcelinho93

Docenione treści:
    0
    Możesz podesłać link do tej co ty masz.?

7. pawcar

pawcar SuperMechanior

Docenione treści:
    504
    Miasto:
    Manchester
    PHU_Szczepan macie może gdzieś do kupienia kółeczka tylne do tego podnośnika z linku ?

8. Tomosz

Tomosz Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Nie pamiętam gdzie kupilem, ale na podnośniku jest kod produktu " Y420333 " wpisz sobie w google kilka sklepow go ma

9. Marcelinho93

Docenione treści:
    0
    Jak patrzę po tych żabach to wszystkie z tej samej fabryki wyszły tylko inne naklejki są dane wszystko na jedno kopyto robione

10. Tomosz

Tomosz Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    No nie wiem, wybór należy do Ciebie. Kup sobie u Szczepana i oddaj im za miesiąc na serwis.
    Ja bralem pod uwage wage i silownik..
    Chciałem jeszcze coś dodać a pro po jednej fabryki..

Spójrz na wagę tych podnośników z linków.

jeden waży 27kg a drugi 28kg z kolei winntec 37kg.. jak dalej podtrzymujesz teorie jednej fabryki to powodzenia w kupnie porządnego sprzętu ;)

11. SajmonMB

SajmonMB Uczestnik

Docenione treści:
    60
    kiedys nie miałem kasy jak to na początku bywa jak się człowiek na głęboką wodę rzuca kupiłem na giełdzie podnośnik 3 czy 3,5 tony ten lewarek dzień w dzień na kanala czasem kilkanaśnie razy strasznie katowany busy osóbówki przełamał się pod długim jumperem rok temu bo źle podstawiłem a od pół roku temu gubi olej strasznie ale ogólnie wytrzymał 6 lat użytkowany codziennie bez litości i jestem mega zadowolony naprawie go i będzie dalej atakował:) nie chodzi o to że bronie chinoli tylko o to że nie koniecznie czaina znaczy trup albo inaczej budżet powinien być spójny z wymaganiami:)

wjtek89 lubi to.
  12. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 135
    Miasto:
    Kaczory
    Z tymi podnośnikami to jak trafisz. Mam 4 szt. 3 działają już kilka lat a 4ty po roku zaczął cieknąć "jak z kaczej dupy".

SajmonMB lubi to.
  13. SajmonMB

SajmonMB Uczestnik

Docenione treści:
    60
    i to jesst to nie ma co płakać przy zakupie jak wybiera się miedzy chiną za 250 a 350zł bądźmy szczerzy dla przeciętnego warszatu nawewt jak dasz te 35o i wytrzyma ci rok to i tak jesteś zarobiony nie ma co robić tragedii tak jak z szlfierką kątową kupiłem kiedyś po promocji w castoramie boscha zadowolny jak cholera że mam boscha aktakowałem 2 miesiące pierwsza reklamacja nastęny miesiąc druga relklamacja kolenjny miesiac trzecia i usłyszałem że urządzenie nie jest przeznaczone do użytku profesjonalnego... olałem temat bo szkoda czasu kupiłem w drogim i pewnym prywatnym sklepier mkite i działa do dziś ok wymieniłem szczotki i dalej atakuje pewnie bardziej niż wcześniej a wóczas czy bym kupił taniego boscha einhella czy inną derde historia byłaby podobna budżet wyznacza jakoś a że szymusia nie stać było dołożyć 150 zł to kupił co tanie i tak to działa tak samo jak z kluczami jak jest lipa kupujesz zestaw za 200zł i nie ma co w tkaich kwestiach radzić w internecie czy będzie działac bo tu jest jedno zależy jak trafisz a jak cie stać to można wybrzydzać i szukać jakości w markach sensownych takie jest życie że każdy radzi sobie jak może przerobisz trochę taniochy aby przetrwać po to aby potem pozwalać sobie na inny sprzęt bo myślę że kazdy z tego form jest w stanie potwierdzić że nikt na starcie nie kupował topu kiedyś kupowoali od ruskich dziś od chinoli dorobisz sie kupisz lepsz bo chyba każdy się zgodzi że lepiej kupić na poczatku podnosnik za 300 i jakieś potrzebne narzędzia za 400 niż podnośnk na lata za 700 a reszte odkręcać przecinakeim i młotkeim jak sę ktoś dorobi to zmieni narzędzie i będzie PROFI:)

Marcelinho93 lubi to.
  14. darcun4

darcun4 Uczestnik

Docenione treści:
    61
    Miasto:
    Toruń
    Przeszło 15 lat temu, kupiłem wkrętarkę akumulatorową NuPower w markecie za śmieszne pieniądze. W zeszłym tygodniu ją rozebrałem, bo wymieniam baterie na Li-Ion. I oprócz obudowy, to w niej nie ma nic ....chińskiego.