1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Polecane sklepy lub dostawcy z wyposażeniem garażu

Dyskusja w 'Narzędzia i sprzęt warsztatowy' rozpoczęta przez użytkownika Jordan105, 23-10 18.

1. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich jesli w zlym dziale dodałem to wybaczcie szukałem na forum ale zabardzo nic nie znalazłem jestem własnie w trakcie kończenia warsztatu i możliwe ze dostane dofinansowanie na firme. tylko musze poskładac oferty sprzetu którego chce kupić a pozniej od tych firm go zakupić.
    Może macie firmy lub dostawców sprawdzonych z dobrym sprzętem albo nakierujecie u kogo co gdzie kupić troche sprzetu juz posiadam ale wiecie sami zawsze sie cos przyda a że rozwijam troche swój garaz i dla jednej osoby juz tego troche bedzie mało to moze jeszcze coś dodacie do mojej listy i polecicie dobre marki narzedzi i u kogo to dostane oczywiśćie nie za miliony
    Dobrze by było jakby wiekszosc dostać u jednego dostawcy niz u kilkunastu.
    - klucze dynamometryczne,
    -podnośnik samochodowy 4t,
    -wózek z narzędziami (młotki,żabki obcążki, kombinerki, pilniki, torksy śrubokręty, imbusy nasadki zwykłe klucze )
    -montażownica i wyważarka do kół,
    - klucz taśmowy do filtrów oraz nasadki do nich,
    -mierniki,
    -Palnik, najlepiej acetylen + tlen.
    -szczelinomierz ,
    -klucz pneumatyczny,
    -śrubokręt udarowy,
    - wybijaki,
    -komputer plus programy
    -podnośnik kanałowy
    -testery ciśnienia,
    -żuraw do silnika
    -prasa do lozysk
    -narzedzia pneumatyczne jak wiertarka, szlifierka, przycinarka itp
    -stol do mycia z wanna i pompa + filter
    -ogolny zestaw do obrabiania kabli
    -torxy wewnętrzne
    -ściągacze np tulei, łożysk, sprężyn mcpersona
    - mierniki do sprawdzania ciśnienia sprężania silnika benzyny i diesla
    - kompresor

2. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    343
    Miasto:
    Pogorzela
    Ile masz do dyspozycji siana 1000000?

Zapomniałem napisać czy złote czy euro czy jeny afrykańskie ...

pawel2406 i toomii76 lubią to.
  3. Lechtak

Lechtak Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    Ja wszytki narzędzia i urządzenia kupowałem w InterCars Wszystko po kolei negocjowałem Przedstawiłem indywidualne oferty od rożnych dostawców i wybrałem najtańszego na dobrych warunkach. N początku wszyscy byli nieugięci ale jak przedstawiciel przeliczył prowizje, to szybko obniżał ceny.

Ostatnio edytowano: 23-10 18
  4. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    543
    Miasto:
    łódź
    chyba bedzie piękny nowoczesny warsztat - :)

Lechtak lubi to.
  5. Lechtak

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    A to, to na co?

6. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    343
    Miasto:
    Pogorzela
    Tylko nie widzę żeby autor kupił sobie koło ratunkowe (o tratwie nie wspomnę bo to drogie) a rzut na głęboką wodę...

7. pawel2406

Docenione treści:
    543
    Miasto:
    łódź
    no do palenia -jak to palnik;)

panowie ,skoro ma kase i checi -niech mu sie wiedzie dobrze .Do odważnych świat nalezy ;)
    mam nadzieje ze i wiedze ma bo bez tego nawet najlepsze narzędzia auta nie zreperuja !
    dzis kupic mozna wszystko tylko auta sa juz tak nowoczesne ze .....:(

8. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    lukki czy taki rzut na głeboką wode no nie powiedział bym oczywiscie jest spore ryzyko ale nie inwestuje swoich odłożonych pieniedzy tylko jeśli pójdzie wszystko okej to z dotacji a nawet jeśli by cos poszło nie tak musze się utrzymać 5 lat by potem nie oddawać sumy. A szkoda nie spróbować bo i tak miałem zakładać legalnie już firmę więc spróbować nie zaszkodzi. Zdaje sobie sprawę że raz jest lepiej raz jest gorzej ale wierzę w swoje możliwości i że bedzię dobrze sporo mam swoich stałych klijentów a z braku wczesniej miejsca musiałem troche osób wysyłac do znajomego ponieważ się nie wyrabiałem z wszystkim.
    Jest to budżet 100tys ale okolo 30 przeznaczam na wykonćzenie garażu jesli wgl uda mi sie dostac taka dotacje a reszte chce przeznaczyć na wyposażenie warsztatu. Wszystko z czasem wyjdzie

lukki czy taki rzut na głeboką wode no nie powiedział bym oczywiscie jest spore ryzyko ale nie inwestuje swoich odłożonych pieniedzy tylko jeśli pójdzie wszystko okej to z dotacji a nawet jeśli by cos poszło nie tak musze się utrzymać 5 lat by potem nie oddawać sumy. A szkoda nie spróbować bo i tak miałem zakładać legalnie już firmę więc spróbować nie zaszkodzi. Zdaje sobie sprawę że raz jest lepiej raz jest gorzej ale wierzę w swoje możliwości i że bedzię dobrze sporo mam swoich stałych klijentów a z braku wczesniej miejsca musiałem troche osób wysyłac do znajomego ponieważ się nie wyrabiałem z wszystkim.
    Jest to budżet 100tys ale okolo 30 przeznaczam na wykonćzenie garażu jesli wgl uda mi sie dostac taka dotacje a reszte chce przeznaczyć na wyposażenie warsztatu. Wszystko z czasem wyjdzie

9. pawel2406

Docenione treści:
    543
    Miasto:
    łódź
    100000 dotacji to sporo a 5 lat placic zus;)

a gdzie daja takie dotacje???

10. Lechtak

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    Ja płace 20 lat i od 19 lat i 8 miesięcy mam (już trzecią) kasę fiskalna ( PIT średnio 1800zł mies. Vat 5000 zł mies . I teraz chcę wziąć kredyt na budowę warsztatu + działka. Ile proponują zaprzyjaźnione, pejsate bankiery!? 900 000 zł na 33 lata Przecież to na działkę nie wystarczy ( Wrocław centrum)

Jordan ! bierz co dają, szukaj średniej półki, wytargaj duże rabaty ( nie śpiesz się) Wydawaj klientom paragony, podkreślaj ze ten paragon to gwarancja gwarancji. Nie zaniżaj cen za usługi ( ceń się i szanuj) Zapomnij o kreatywnej księgowości. Kąp się codziennie :D:D i noś czyste ubrania robocze. Jeżeli czegoś nie potrafisz inwestuj w szkolenia.

kilex lubi to.
  11. pawel2406

Docenione treści:
    543
    Miasto:
    łódź
    ja bym sie teraz bał brac kredyt 47 lat mam wiec :D:D:D stary jestem

12. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    Dotacja dotyczy osob którzy są na krusie i chcą załozyć firme moga dostac 100tys na rozwiniecie firmy tylko jest tak ze jesli decydujesz sie na taka dotacje to automatycznie przechodzisz na zus i musisz płaci co miesiać.

13. Lechtak

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    To można bez ZUS? Dotacja zwrotna?

14. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    Lechtak wiem staram sie nie spieszyć ale do 13 listopada muszę złożyć wniosek z przedstawionymi ofertami wiec też staram się ni zsotawic wszystkie na ostanią chwile i chciałbym znjaśc z kilka firm aby mi przedstawili swoje propozycje i wybrac najlepszą oferte. Tak celuję w srednią półke wiec tez kieruje własnie to pytanie do was jak w temacie czy macie jakiś dostawców sprawdzonych u ktorych sprzety dostane a nie szukac w ciemno bo sami wiecie kazdy dostawca bedzie wychwalał swój sprzęt itp.

Oto chodzi ze na krusie masz inne ubezpieczenie i inaczej niz w zusie sie rozliczasz z dochodów.
    tak dotacja jest bezwrotna jesli utrzymam firme przez 5 lat

15. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    Lechtak wiem staram sie nie spieszyć ale do 13 listopada muszę złożyć wniosek z przedstawionymi ofertami wiec też staram się ni zsotawic wszystkie na ostanią chwile i chciałbym znjaśc z kilka firm aby mi przedstawili swoje propozycje i wybrac najlepszą oferte. Tak celuję w srednią półke wiec tez kieruje własnie to pytanie do was jak w temacie czy macie jakiś dostawców sprawdzonych u ktorych sprzety dostane a nie szukac w ciemno bo sami wiecie kazdy dostawca bedzie wychwalał swój sprzęt itp.

16. Lechtak

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    Masz szanse na 13 lat kredytu. Zapytaj o program Jeremie dla firm.

17. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    nie chce na początek się pakować w kredyt jeśli mam możliwość wziąć dotacje bez zwrotną
    Też jest możliwość włąsnie z uni wziąć kredyt do 80tys o oprocentowaniu 0.37 od 2 do 7 lat z możliwościa wczesniej spłaty. Jeśli mi się nie uda z dotacją to wtedy spróbuje ten kredyt na sprzęt wziąć

18. Jordan105

Jordan105 Nowy

Docenione treści:
    0
    nie chce na początek się pakować w kredyt jeśli mam możliwość wziąć dotacje bez zwrotną
    Też jest możliwość włąsnie z uni wziąć kredyt do 80tys o oprocentowaniu 0.37 od 2 do 7 lat z możliwościa wczesniej spłaty. Jeśli mi się nie uda z dotacją to wtedy spróbuje ten kredyt na sprzęt wziąć

narazie znalazłem takie sklepy może ktos z któregoś zamawiał poleca
    narzedzia
    elkur
    moto-dakar
    mojenarzedzia
    walmarplus
    techwa
    rg-narzedzia
    intercars

19. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Uczestnik

Docenione treści:
    69
    Miasto:
    Józefów
    Autopartner, InterTeam, Gordon, InterCars ... reszty nie znam.

20. Giemza

Giemza Bywalec

Docenione treści:
    113
    Miasto:
    Lublin
    Intercars ogłasza się też na allegro i wrzuca ceny detaliczne także można coś podejrzeć, gdybyś dorwał przedstawiciela z Carsu i np. z Gordona to byś porównał ceny i cisnął jednego i drugiego i rabaty na narzędzia.

21. phu_szczepan

phu_szczepan Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jabłonna-Majątek
    Cześć,
    może zainteresuje Cię nasza oferta: https://sklep.phu-szczepan.pl/

Np.
    - montażownice: https://sklep.phu-szczepan.pl/pol_m_Montazownice-do-opon_Montazownice-do-opon-osobowych-400.html
    - wyważarki: https://sklep.phu-szczepan.pl/pol_m_Wywazarki_Wywazarki-do-samochodow-osobowych-404.html
    - podnośniki: https://sklep.phu-szczepan.pl/pol_m_Podnosniki-372.html
    - kompresory: https://sklep.phu-szczepan.pl/pol_m_Kompresory-i-Pneumatyka_Kompresory_Kompresory-tlokowe-415.html

I inne rzeczy do warsztatu/wulkanizacji :)

pozdrawiam,
    Tomek
    PHU Szczepan