1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Pomocnik Mechanika Osoba do przyuczenia

Dyskusja w 'Przyszły mechanik, szkoła' rozpoczęta przez użytkownika Arom, 14-12 18.

1. Arom

Arom Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam Otóż obserwuje trochę forum istwierdziłem, że zapytam a nóż może warto ?

Ciekawi mnie czy warsztaty potrzebują tak zwanych pomocników, czy też osób do przyuczenia. Sprawdzam ostatnimi czasami Oxl ogłoszenia o pracy na terenie łodzi i 15 km za łodzią i patrząc na wszystkie ogłoszenia widzę treść typu "Poszukuję mechanika-Samodzielny""Poszukuje pomocnika z doświadczeniem" i otóż narzuca mi się własna ciekawość...

Ja taki zwykły Janusz bez szkoły samochodowej i również bez doświadczenia "Wymieniam samodzielnie żarówki w a6c5" Ma szansę dostać się na jakiś warsztat, żeby pociągnąć swoją naukę ?

No i Teraz chyba pytanie najważniejsze z całego tematu Wiadomo, że mechanicy nie zarabiają milionów Więc ile Takowy Pomocnik może dostać do ręki za miesiąc pracy ?

2. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    1 073
    Miasto:
    WWA
    Zasadniczo to nie masz szans...:D ale nie należy się poddawać tylko próbować:Dbo są wyjątki...:D

3. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    875
    Miasto:
    Olsztyn
    Taki Janusz czasem więcej szkód narobi niż zarobi...

4. Arom

Arom Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Zasadniczo to spodziewałem się takiej właśnie odpowiedzi pytam z ciekawości bo zaintrygowały mnie ogłoszenia na oxl ^^

Zdaje sobie z tego sprawę że pewno nie jeden "człek" wrzucił śrubkę do turbo ;)

Tylko ciekawi mnie zasadniczo Skąd ludzie pozyskują doświadczenie bo o systemie szkolnym oraz praktycznym to z wiadomych przyczyn nie ma co się wypowiadać ;)

5. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    1 073
    Miasto:
    WWA
    6adf58fce670a9e4084ff41f5c3cafd1.jpg :D

Arom lubi to.
  6. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    118
    Miasto:
    Olsztyn - Dywity
    To już widać od najmłodszych lat. Już dziecko 2 letnie nie ma w żyłach krew tylko "benzynę". Jeżeli chciałbyś się nauczyć mechaniki w warsztacie pod nadzorem mechanika to niestety ale to TY musisz zapłacić, kosztuje nie mało no i właściciel wraz mechanikiem muszą wyrazić zgodę i mieć chęć.

7. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    775
    Miasto:
    łódź
    A ile bys chłopaku chciał zarabiac??? Nie mam na codzien zarówek w a6c5 ale mam w innych silniki do robienia
    wymiany i kilka sprzegieł?:)

8. Arom

Arom Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No ja to minimum z 3500 na rekę :dummy1::dummy1: Ja to do pana muszę się zgłosić któregoś pięknego dnia w nowym roku na wymianę Amorków z tyłu to się dogadamy od razu co do wykończeń ;) Pozdrawiam

9. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    118
    Miasto:
    Olsztyn - Dywity

pawel2406, toomii76 oraz Arom lubią to.
  10. Arom

Arom Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli technika działa to oznacza jedno Wszystko jest okej ;)

11. Corel

Corel Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Świdnica
    Mechanik jak już zdecyduje się wziąć kogoś na przyuczenie, to ta osoba musi posiadać podstawową wiedzę na temat mechaniki samochodowej. Stąd eliminowane są osoby po budowlance bez bladego pojęcia. Jak nie siedzisz w mechanice na 99% to nie wiele się nauczysz. Pozostałe 1% to zbliżające się święta :D

WOODOO i Arom lubią to.
  12. Arom

Arom Nowy

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Ostatnio przeglądałem youtube i znalazłem taki hit Więc i tak uważam że mam już wyższe doświadczenie :p:p:p:p Pozdrawiam miłego wieczoru ;)

13. Corel

Corel Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Świdnica
    To jak szukanie dźwigni do otworzenia maski w fordzie albo wlewu paliwa w tesli :D
    Jak by nie patrzeć chłopaczyna z filmiku naprawdę dużo potrafi w porównaniu do praktykantów których mieliśmy na szczęśćie do wczoraj :D Chłopcy po roku czasu nadal nie potrafią dobrze poukładać narzędzi na swoje miejsce :D

14. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    2 410
    Miasto:
    turek
    Co do otwierania maski, to w niektórych przypadkach, nie tylko uczeń by się z dziwił. Także ten....

15. logan124

logan124 Początkujący

Docenione treści:
    21
    Miasto:
    Scecin
    Na pszykład w starej Vitarze nie znalazłem otwierania maski

16. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    2 410
    Miasto:
    turek
    tam jest chyba w schowku po stronie pasażera. a nowe twingo? ale bez internetu, tylko tak pierwszy raz? sam się kiedyś zamotałem :)

Arom i logan124 lubią to.
  17. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Uczestnik

Docenione treści:
    80
    Miasto:
    Józefów
    Dobrze mówisz Tomi w Vitarze jest w schowku :) tak se wymyślili - schowamy żeby nikt niepowołany pod maską nie grzebał :)

18. Laser Jarocin

Laser Jarocin Początkujący

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Jarocin
    A dlaczego nie? jeżeli masz chęci i troszkę wiedzy,znam chłopaków po podstawówce i są lepszymi pracownikami jak ci że świadectwem

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. mechanik samochodowy do przyuczenia