1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

pompa opel 1.7 dti

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika jurek1313, 7-12 18.

1. jurek1313

jurek1313 Bywalec

Docenione treści:
    70
    Miasto:
    wólka
    nie steruje mi kątem wtrysku , uszkodzenie mechaniczne - da się to naprawić ? czy raczej szukać drugiej ?

2. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    774
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Ta pompa się zepsuła?!O byłby ewenement,coś mi się wydaje że masz inny problem w tym wozie

3. jurek1313

jurek1313 Bywalec

Docenione treści:
    70
    Miasto:
    wólka
    nie ten problem o którym myślisz p0216 sterowanie kątem wtrysku , biały dym , kąt nie zmienny 20*

Ostatnio edytowano: 7-12 18
  4. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    774
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Wiem ze nie sterownik pompy i wiem że jest inny problem bo dopiero pokonałem na dniach p0216-dlatego zadzwonisz domnie po wekendzie i powiem ci gdzie uderzyć