• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Poszukuję mechanika do wymiany rozrządu Audi A6 2002 rok 2.4 170PS

N

NTX

Witam , poszukuję osoby, która wymieni mi cały rozrząd w tym samochodzie. Najlepiej z woj. dolnośląskiego lub lubuskiego. Proszę o ofertę z ceną za materiały i robociznę.

rch11

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
677
Miasto
NS
Do mechaników się czeka minimum kilka dni a nie, że będa Ci składać oferty.
Aleś jeb..

rch11

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
677
Miasto
NS
Ja mogę wymienić za miesiąc za 3000

dimitriew

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
608
Miasto
Radom
Dopłace ci jeszcze za ten rozrzad, jak zrobie ci zdjęcie i dodam gębę do kolekcji debili... zgadzasz się?

N

NTX

Jeden lepszy od drugiego..... Żałosne forum . Żegnam was ,, fachowcy,, , bo z prymitywnymi osobami nie mam ochoty dyskutować.

toomii76

toomi
Punktów
6869
Miasto
turek
www.takniewiele.pl
A zaś się dziwią, że o mechanikach źle się mówi. Jaki problem powiedzieć cenę i termin? Będzie odpowiadać jednej i drugiej stronie i każdy będzie zadowolony.
No chyba, że wstydzicie się powiedzieć termin krótszy niż 2 tygodnie, bo jeszcze by kto pomyślał, że roboty nie macie.
Jakbyś mieszkał bliżej, to po niedzieli mógłbym ogarnąć.
Tak potrafię sobie czas z organizować, że w razie potrzeby da się coś wcisnąć.

Auto.Klinika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
938
Jak jesteś zdecydowany to zadzwoń jutro, chętnie ogarnę ten rozrząd na początku marca. Ceny po konsultacji telefonicznej, bo jestem po pracy. Zapraszam

komar200

GWD
Punktów
1198
Miasto
grudziadz
Dokładnie tylko ta odległość ,bo ja też nie każe konkretnym klientom czekać, jeżeli to robota którą można ogarnąć od ręki , ustawiać kogoś na za miesiąc to chyba brak organizacji .

toomii76

toomi
Punktów
6869
Miasto
turek
www.takniewiele.pl
nie wiem jak u was z cenami, ale u mnie takie coś max 2500 tys z niespodziankami. może nawet troszkę mniej. kompletny rozrząd, pasek wielorowkowy, napinacz, płyn i co tam jeszcze będzie potrzeba.
zaraz powiecie, że za darmo robię. że wy to byście za tyle to nawet na warsztat nie w puścili. mnie to wystarczy.

Jak miałbym się bać ze nie wyjdzie, to lepiej się nie podejmować :D
a może właśnie z tego względu co niektórzy dają takie dalekie terminy hehe.

komar200

GWD
Punktów
1198
Miasto
grudziadz
nie wiem jak u was z cenami, ale u mnie takie coś max 2500 tys z niespodziankami. może nawet troszkę mniej. kompletny rozrząd, pasek wielorowkowy, napinacz, płyn i co tam jeszcze będzie potrzeba.
zaraz powiecie, że za darmo robię. że wy to byście za tyle to nawet na warsztat nie w puścili. mnie to wystarczy.

a może właśnie z tego względu co niektórzy dają takie dalekie terminy hehe.
2000 starczy w zupełności.

Do góry Bottom