1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Potrzebny Mechanik Grudziądz

Dyskusja w 'kujawsko-pomorskie' rozpoczęta przez użytkownika DSCdevelopment, 1-08 20.

1. DSCdevelopment

DSCdevelopment Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Sandbach
    Witam potrzebna jest osoba inteligentna z umiejętnością czytania i pisania oraz samodzielnego myślenia.

Te wymagania wystarczą do wykonania naprawy na nasze polecenie.

Klient z C4 Grand Picasso.

Obecnie auto w warsztacie który chyba jest dyskiem obwoźnym.

Mianowicie.

Samochód posiada już początki problemu z rozkodowującym się BSI.

Stało się to już 2gi raz. Niestety po tym jak u mnie zostało uruchomione używając mózgu... 2 tygodnie później w PL W Grudziądzu już próby odpalania szły prsfazją na plakat i prostownik do bólu.

Bez poprawnej diagnostyki komp i logicznego myślenia. Pomijam już doświadczenie że usterka aż kije w oczy że to BSI bo święci aku na czerwono i tak też się zaczęło od tej kontrolki i zgasło.

Oczywiście jak to w HDI podczas tak długiego kręcenia bez paliwa zagrali pompę co jest częste nawet przy wymianie filtra jak się nie musli co znów podkreślam.

Zdjagnozowali że to wtryski....Później nie to pompa...

A rękami i nogami kroniki się od wykonania procedury deseru BSI którą nawet im wysłałem jako że raczej nie są zbyt bystrzy.

Do sedna.

A więc potrzebuje kogoś kto zabierze te auto od partaczy i weźmie je do siebie ogarnie to co zniszczyli i zrobi procedurę resetuj BSI bo bez niej te zwłoki i tak nigdy nie odpalą nawet po wymianie silnika całego.

Sprawa pilna. W razie W mogę mogę dzwonić i opisac co i jak krok po kroku było robione w tym aucie u nas.

2. Misiakowski

Misiakowski Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    138
    Miasto:
    Gdansk
    Skoro jak już wiesz co trzeba zrobić to zrob może to sam?

3. DSCdevelopment

DSCdevelopment Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    Sandbach
    Tak już jade do klientow do PL jako że mam warsztat w UK całkiem nie daleko a on jest w grudziadzu na urlopie... I naprawiam mu to od strzała

Jak już wspomniałem szukam kogoś kto potrafi czytać i pisać i samodzielnie myśleć. Niestety nie załapałeś się na casting Ale zapraszamy ponownie

4. jurek1313

jurek1313 Gaduła

Docenione treści:
    237
    Miasto:
    wólka
    Z Grudziądza to coś był jakiś Kondon 200 albo jakoś podobnie .... poszukaj na forum .

DSCdevelopment lubi to.