1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Pranie tapicerki samochodowej.

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika ostry957123, 27-05 17.

1. ostry957123

ostry957123 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Kalisz
    Witam. Kupiłem ostatnio sobie Karcher se 5.100. Do niego był proszek do prania tapicerki firmy karcher. Prałem welurowe jasne siedzenia w swoim 307 2007r. Muszę powiedzieć że były mocno zabrudzone. Jest dużo lepiej, ale mimo tego, że prałem w wodzie 60*c przy pomocy szczotki to efekt mizerny. Środek słabo się pienił mimo tego że dałem 4x tyle co pisało na pudełku. Polecicie mi jakiś dobry środek do prania tapicerki samochodowej. Może być proszek bądź płyn. Mam jeszcze sharana 99 r do wyprania a środek jest jasny zieleń . Cena nie gra roli. Kupił bym odrazu z 10kg proszku bądź jakąś bankę płynu. Nawet dolałem środka karcher płyn i razem z proszkiem efekt nie wiele lepszy.

2. junior74

junior74 Uczestnik

Docenione treści:
    34
    Miasto:
    Kraków Nowa Huta
    Kolego zajmuje się profesionalną kosmetyką samochodową i proszkiem RM od Karchera skończyłem prać 10 lat temu
    Na obecną chwilę to tylko płyny Polecam LCK Attack w 1l op. jak robisz sporadycznie http://shiningcar.pl/pl/p/LCK-Attack-/2449

ostry957123 lubi to.
  3. ostry957123

ostry957123 Uczestnik

Docenione treści:
    4
    Miasto:
    Kalisz
    Ja kupiłem odkurzacz sobie do własnych potrzeb. Zamówię ten płyn i zobaczymy. Dam znać. Z góry dziękuje.

4. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    59
    Miasto:
    Węgrów
    Kolego, Karcher jedzie już tylko na fejmie. Polecić Ci mogę za to z czystym sumieniem Tenzi Textil, zajebiście pierze, również odplamia.

gtszudi lubi to.
  5. tedek

tedek Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    warszawa
    sami pierzecie czy oddajecie do myjni? wiem ze sie moze bardziej oplaca ale ile z tym roboty....

6. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    59
    Miasto:
    Węgrów
    Piorę sam głównie z jednego powodu- wtedy wiem,że będzie dobrze wyprane a nie ktoś zrobi byle jak

Edytowano przez moderatora: 10-08 17
  7. Alko-maty

Alko-maty Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zawsze jest tak jak piszesz, ja np często korzystam z usług myjni parowej do wnętrz i tapicerek, muszę przyznać ze za tych 150zł naprawdę wszystko jest rewelacyjnie wyczyszczone i też takiego zabiegu nie wykonujesz co tydzień lub dwa.

8. Pranie_Tapicerki

Pranie_Tapicerki Nowy

Docenione treści:
    0
    Dokładnie, pranie tapicerki wykonujemy najczęściej raz w roku,
    a najlepiej korzystać z usług firm, które mają pozytywna opinię lub z polecenia... w tedy mamy pewność wykonania przez nich usługi w 100%.

9. Mati90

Mati90 Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Ja się zastanawiam czy prać sam czy skorzystać z usług jakiejś firmy w tym roku ale chyba wybiorę tą drugą opcję

10. Citrofan

Citrofan Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Ostrow wlkp
    Płyn do prania ma się nie pienić bo zabił byś odkurzacz. Żeby efekt był lepszy wypłucz na koniec wodą z octem w stosunku 1:10.

gtszudi lubi to.
  11. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    59
    Miasto:
    Węgrów
    Są dedykowane środki do płukania, np. Formula 90 od Chemspec. Nie warto kombinować z octem- niektóre tkaniny potrafi odbarwić.

12. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    675
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    tenzi textil jako prespray i potem valet pro hdcc jako ekstrakcja

13. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    555
    Miasto:
    Gdańsk
    Piorą szybko, na dużych powierzchniach w miarę ok ale w zakamarkach ani nie doprane ani nie domyte auto. U mnie na warsztacie jak zobaczył, że ma fotele do prania wyjęte to już marudził, że będzie się bujać i będzie nie wygodnie...ostatecznie nie było i tak fajerwerków.

P.S. podsufitkę umył całą ale słoneczników już nie dopieścił....

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. czyszczenie tapicerki samochodowej forum

,
  2. jaki proszek do prania tapicerki

,
  3. pranie wnętrza forum