• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Prezent dla mechanika

May1223

Nowy
Punktów
0
Witam wszystkich !!
Przepraszam, że nie w temacie ale liczę na Waszą pomoc
Mój mąż mechanik ma okrągłe urodziny. Bardzo chce mu zrobić prezent, który będzie nie tylko cieszył serce ale będzie również przydatny w codziennej pracy mechanika samochodowego!
Jako że prowadzimy swój warsztat mamy podstawowe akcesoria. Ale bardzo chce Go zaskoczyć . ....
czekam na Wasze propozycje, co Wam by pomogło i usprawniło prace. Bądź co jest Waszą fanaberią jeżeli chodzi o mechanikę

May1223

Nowy
Punktów
0
Może być 1000 może być 3000 a moze być 500 zł chce go zaskoczyć . w zeszłym roku kupiłam kilka przejazdów audi r8 na torze wyścigowym i teraz muszę to przebic

Ale wiem że jest bardzo pragmatyczny. I bardziej będzie sobie cenił coś co może użyć wykorzystać ;);)

Ostatnia edycja:

Vicia

SuperMechanior
Punktów
575
Miasto
Centrum Kraju
Jakiś sprzęt do diagnostyki..ale to tak minimum 10.000 na pewno byłby zadowolony z takiej warsztatowej zabawki...
Ale jak mąż cię kocha co najpewniej tak jest nawet jak mu kupisz komplet śrubokrętów lub kluczy to też będzie zadowolony ...najważniejsza jest pamięć...

May1223

Nowy
Punktów
0
:happy:Coraz ciekawiej . CDIF kupowaliśmy w tym roku.... ale te meble:) całkiem fajny pomysł..... z humorem pomysłem i pasja a jednocześnie przydatne

Vicia

SuperMechanior
Punktów
575
Miasto
Centrum Kraju
Został bym przy meblach to napewno pasuje jak najbardziej....buty nie odpadaja to bo można się przez nie rozejść...taki tam zabobon

toomii76

toomi
Punktów
6481
Miasto
turek
który będzie nie tylko cieszył serce ale będzie również przydatny w codziennej pracy mechanika samochodowego!
polecam klucz uniwersalny.

arni_poznań

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
1971
Miasto
PZ
Witam wszystkich !!
Przepraszam, że nie w temacie ale liczę na Waszą pomoc
Mój mąż mechanik ma okrągłe urodziny. Bardzo chce mu zrobić prezent, który będzie nie tylko cieszył serce ale będzie również przydatny w codziennej pracy mechanika samochodowego!
Jako że prowadzimy swój warsztat mamy podstawowe akcesoria. Ale bardzo chce Go zaskoczyć . ....
czekam na Wasze propozycje, co Wam by pomogło i usprawniło prace. Bądź co jest Waszą fanaberią jeżeli chodzi o mechanikę
Hmm ciężki temat, a może napisz co twój ślubny ma na warsztacie za narzędzia :) tak będzie mu łatwiej podpowiedzieć czego mu brakuje

slawek1

SuperMechanior
Punktów
159
Miasto
Świdnica
Zamów mu jakąś dupke na rurze naładuje sobie chłop akumulatory i a Tobie w ogólnym rozrachunku podziękuje wieczorem

Do góry Bottom