1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem. Regeneracja silver kme.

Dyskusja w 'Instalacje gazowe' rozpoczęta przez użytkownika henex1980, 27-03 18.

1. henex1980

henex1980 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Jasło
    Witam. Zakupiłem zestaw naprawczy do reduktora silver red 1. W zestawie jest biała podkładka-kapelusz z plastiku. Gdzie ten element powinien być założony? Pasuję mi jedynie na sprężynie w zaworze na dużej śrubie. Proszę o pomoc. Jestem w stanie składania i nie wiem czo robic, przy rozbieraniu reduktora nie było tego elementu. Dodatkowo ma jeden oring który również zostaje i nie mam pewności czy gdzieś jeszcze on idzie,czy oby nie ma go być na tym "kwadracie"? Jedyne miejsce gdzie pasuje. Rozbierając reduktor nie było tam uszczelnienia, również tego plastiku który sam dopasowałem do sprężynki. Prosze o pomoc.

Załączone pliki:

2. winetoo

winetoo Gaduła

Docenione treści:
    215
    Miasto:
    Radom
    Skoro tego tam nie było to nie zakładaj, to mogą być elementy do innych wersji tego typu reduktorów.

3. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    167
    Miasto:
    Radom
    Pozatym nie wiem czy warto było reanimować kiepskiej jakości produkt jakim jest kme...

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. regeneracja Silver