1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem z GPS

Dyskusja w 'CB + Nawigacja' rozpoczęta przez użytkownika Madara6, 5-04 20.

1. Madara6

Madara6 Początkujący

Docenione treści:
    20
    GPS leżał kilka lat zapomniany i zastałam go w takim stanie. To bateria?
    Sądzicie, że da sie to naprawić?

20200403_181221.jpg

2. Mateusz123223

Mateusz123223 Uczestnik

Docenione treści:
    63
    Wymiana baterii powinna pomóc, niestety takie baterie też często wybuchają dlatego nie próbuj włączać gps a zwłaszcza ładować jej, odepnij i wymień baterie na nową

Madara6 lubi to.
  3. Madara6

Madara6 Początkujący

Docenione treści:
    20
    A jak mogę się dowiedzieć jaką baterie mam kupić, jest gdzieś napisany rodzaj?

4. Mateusz123223

Mateusz123223 Uczestnik

Docenione treści:
    63
    podaj model GPSa i zdjęcie przodu to spróbuje ci znaleźć odpowiedni, pod bateria nie ma napisane? lub na baterii pod spodem? A i zmierz orientacyjnie baterię i podaj rozmary

Madara6 lubi to.
  5. Dbanan992

Dbanan992 Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    Czw
    Naprawić się pewnie da, ale czy warto? Marka/model gpsa, na odwrocie powinno być napisane napięcie i pojemność i wymiary baterii. I po tym powinno się namierzyć co kupić.

Madara6 lubi to.
  6. Madara6

Madara6 Początkujący

Docenione treści:
    20
    Chyba jakieś dziadostwo przy okazji jakiejś oferty z orange otrzymane

7. Mateusz123223

Mateusz123223 Uczestnik

Docenione treści:
    63
    Twoja ma 820mAh szukać możesz wyższej pojemności, będzie ci trzymać dłużej tutaj masz niżej 1000mAh ale jak chcesz po naciśnięciu linku ten sprzedawca posiada różne pojemności, co klient sobie zażyczyhttps://allegro.pl/oferta/akumulator-bateria-do-gps-nawigacja-1000mah-3-7v-8868242824

Przed zakupem zmierz sobie baterię orientacyjnie (wiadomo po spuchnięciu mogą być rozbieżne wymiary +/- 10mm w aukcji masz podane pojemności i wymiary baterii

Madara6 lubi to.
  8. Dbanan992

Dbanan992 Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    Czw
    Madara6 lubi to.
  9. Madara6

Madara6 Początkujący

Docenione treści:
    20
    Bardzo dziękuję za pomoc! :)

Dziękuję ślicznie. Też jestem tego zdania. Ojciec nie cierpi wyrzucić niczego, co da się naprawić. Zapewne zainwestuje w to i poleży kolejna lata : P

10. Mateusz123223

Mateusz123223 Uczestnik

Docenione treści:
    63
    Co tu chcesz inwestować? 20-30 zł jak poszuka to i za 15 kupi, to nie majątek. Wlutować to sobie sam wlutuję, a jak jeździ zawodowo to tylko nawigacja, chyba, że masz służbowy dodatkowy to można ciorać na drugim telefonie GPSem.

Wiesz na czym stoisz, dla bliskiej osoby jak ojciec to sam bym kupił, zalutował i dałbym niech się cieszy, a czy będzie leżało czy nie to nie ważne, liczy się gest.

11. Madara6

Madara6 Początkujący

Docenione treści:
    20
    Chciałam mu kupić nowy, ale nie życzy sobie, gdyż ma radoche z naprawiania. To chociaż baterie mu zamówie :p

Mateusz123223 lubi to.
  12. Dbanan992

Dbanan992 Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    Czw
    Nie chodzi o te 20zł, dla mnie osobiście nie byłoby warto naprawiać takiego gpsa bo jeździ mi się lepiej i wygodniej na telefonie. Może ten gps będzie używany normalnie i warte jest naprawić, ale u mnie wylądowałby w szafie jako kolejny "przydaś"

Madara6 lubi to.