1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem z radiem w Peugeocie 407

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika MRG, 19-08 18.

1. MRG

MRG Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam. Pewnego dnia podczas jazdy padło mi radiow peugeocie 407. Radio było u różnych "szpeców" i w paru serwisach zajmujących się komputerami i radiami w Rzeszowie, wszędzie rozkładają ręce, w serwisie komputerowym mówią że to radio i oni się takimi rzeczami nie zajmują, a w serwisie zajmującym się radiami samochodowymi, mówią że to komputer. Problem wygląda następująco: wyświetlacz jest czarny, czasem mrugnie podświetlenie, tak samo jest z podświetleniem przycisków, nie ma żadnego dźwięku ani nic, mimo że gdy długo się przyciśnie przycisk zasilania to słychać takie"cyknięcie", więc działają.
    Sprzęt ten to radio z nawigacją RNEG RT7 (według naklejki pod radiem). Samochód sprowadzony z Francji, kupiony od handlarza, pewnie miało wgrywane polskie menu razem z polską mapą.
    Czy mógłby mi ktoś poradzić jak mam rozwiązać ten problem? Lub prosiłbym o namiary na pewny serwis, który zajmuje się takimi radiami.

2. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    250
    Miasto:
    Pogorzela
    Pewnie miało wgrywane - czy ty wgrywales?

3. MRG

MRG Nowy

Docenione treści:
    0
    Ja nie wgrywałem, ale podejrzewam że handlarz wgrywał