• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Problem z zawieszeniem AUDI 80 B4

wos.tomasz

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Jarosław
Witam. Mam taki problem z moim Audi 80 b4. Problem wygląda następująco. Podczas ruszania i skrętu w prawo lub lewo powstaje metaliczny dźwięk tak jakby coś się naciagało. Zawieszenie w ostatnim czasie było regenerowane. Maglownica była robiona i teraz powtórnie była w regeneracji.. proszę o pomoc w diagnozie i naprawie auta.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2526
A wleźć pod samochód, to nie łaska ?:bored:
Pewnie lepiej napisać bzdurny temat na forum i liczyć, że inni wlezą...:)
Oj mechaniory z koziej wólki...:facepalm:

wos.tomasz

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Jarosław
A wleźć pod samochód, to nie łaska ?:bored:
Pewnie lepiej napisać bzdurny temat na forum i liczyć, że inni wlezą...:)
Oj mechaniory z koziej wólki...:facepalm:
Kolego.. Ty tak serio ? Jak bym nie był pod autem to bym nie pytał... najlepiej głupio odpowiedzieć i krytykować.. hahah.. Nie rób z kogoś debila.. większego niż jesteś

darcun4

SuperMechanior
Punktów
100
Miasto
Toruń
Podobne objawy miałem, gdy górne mocowanie amortyzatora było do wymiany, a otwór w poduszce zrobił się jak fasolka.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2526
Nie rób z kogoś debila.
Nie muszę...bo zazwyczaj ten ktoś już z siebie zrobił...:)

A co do tematu, to skoro już byłeś pod samochodem i popatrzałeś jak szpak w pisdę i nic nie wypatrzyłeś, to wystarczy podjechać na jakąkolwiek stację SKP, na szarpaki i wszystko będzie jasne...:)
Tylko po co ? lepiej diagnozować stuki przez internet...:)

wos.tomasz

Gaduła
Punktów
0
Miasto
Jarosław
Byłem na szarpakach zawieszenie ok...A poza tym nie będę z Tobą rozmawiał... Bo takie rozmowy nie mają sensu... Nie po to tu napisałem żeby czytać glilupie komentarze... I żeby ktoś mnie obrażał..

voodo

SuperMechanior
Punktów
178
Tam jest takie same mocowanie drążków kierowniczych do maglownicy jak w B3? jeżeli tak to bym sprawdził połączenie.

WOODOO

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
2526
Pan od ałdi pisze że wszystko jest nowe więc wszystko jest ok
To, że jest nowe, to wcale nie oznacza, że mistrz montażu, nie spier... tego co montował...:)
Przecież widać, że zawieszenie dla niego to chleb powszedni i nie nastręcza mu żadnych problemów...:)
Rusza sezon budowlany, może trza się rozejrzeć za jakąś fuchą przy betoniarce, bo mechanika jak widać nie idzie najlepiej...:)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2121
Miasto
PZ
To, że jest nowe, to wcale nie oznacza, że mistrz montażu, nie spier... tego co montował...:)
Przecież widać, że zawieszenie dla niego to chleb powszedni i nie nastręcza mu żadnych problemów...:)
Rusza sezon budowlany, może trza się rozejrzeć za jakąś fuchą przy betoniarce, bo mechanika jak widać nie idzie najlepiej...:)
Może trzeba wyciszyć komorę silnika przy użyciu betonu B20 albo pianki budowlanej :) Ruskie już próbowały

Do góry Bottom