1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Problem ze sprzęgłem

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Robson44, 13-05 19.

1. Robson44

Robson44 Nowy

Docenione treści:
    0
    W mojej Lagunie chyba pomału zaczyna sypać się sprzęgło dwu masowe [​IMG]
    Wygląda to tak że przy postoju na luzie na karoserie zaczynają przechodzić dziwne wibracje i stuki, zaś przy gaszeniu auta jest słyszalny specyficzny klekot. Jak samochód jest odpalony i przystawi się ucho do strony gdzie znajduje się sprzęgło to też słychać dziwne rzężenie . Niepokoi mnie to bo objawy się nasilają. Wydaje mi się że pora szukać części ,
    co możecie polecić w tym temacie? Zależy mi aby produkt był nowy lub fachowo zregenerowany na gwarancji. Z góry dzięki za pomoc ! :)

2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    3 941
    Miasto:
    turek
    regenerację sobie daruj. a na wszystko nowe masz gwarancję. sachs albo luk, valeo pomijam.

3. Robson44

Robson44 Nowy

Docenione treści:
    0
    Oki dzięki za podpowiedź. Może zdecydowałbym się na LUK ? Co sądzicie o tej firmie? Kolejne pytanie to - brać cały zestaw w raz z wysprzęglikiem czy tylko samo koło dmumasowe z dociskiem ?

4. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    3 941
    Miasto:
    turek
    Bierz komplet i zapomnij o temacie.

5. Robson44

Robson44 Nowy

Docenione treści:
    0
    Oki dzięki, w taki razie szukam całego zestawu .