• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Problemy z autem

Punktów
0
Cześć. Jestem posiadaczem Kia Cee'd JD 2012 rok 1.4/100km benzyna plus lpg założone w tamtym roku. Mam problem z autem a mianowicie jestem świeżo po wymianie kompletnego rozrządu. Problem tkwi już jak wyjechałem z warsztatu a problemy to falowanie obrotów na biegu jałowym , na początku wyskoczyl błąd P0011 I P0139 , następnie wykasowalem błędy ale błąd P0011 pozostał. Wymieniłem nastawnik faz rozrządu ale pomogło na chwile i nadal są problemy bo cały czas pluje tym błędem , lekko falują obroty mniej jak wcześniej , jak błąd wypluje to auto ciut traci na mocy , czuć szarpanie. Proszę o jakieś pomysły co może być winowajcą.

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
404
Już jestem. Umówiony. Dość auto stało długo to jeszcze coś. Spaprane. Przegrzebalem cały internet i wychodzi na to , że albo rozrząd źle złożony albo wariator wadliwy
Albo auto się popsuło ehh te internety, wymieć całe auto, po co wymieniać wszystko po kolei?

Encore

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
404
Dla własnej wiadomości przegrzebalem. Ale jestem po konsultacji z dwoma mechanikami i mają takie samo zdanie jak ja. Takich rzeczy nie powinny mieć miejsca po wymianie
Jest takie coś jak reklamacja... Chyba, że to wujek podwórkowy robił na tzw gwarancja do bramy i wypad

Punktów
0
No to zostało to zareklamowane. I jestem umówiony tylko mnie to trapi , nie lubię mieć coś spaprane wydając nie mały pieniądz. Tym bardziej że auto to moje narzędzie pracy.

Do góry Bottom