1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Prowadzenie Warsztatu samochodowego na KRUS

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika pcemo, 22-03 20.

1. pcemo

pcemo Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    dolnośląskie
    Witam czy prowadzi ktoś działalność pozarolniczą będąc na Krus. Mam pytanie jak to wygląda?? Jakie mogę osiągnąć dochody itp.

2. Mikidz

Mikidz Gaduła

Docenione treści:
    405
    Miasto:
    Pomorskie
    Google. Tam wszystko jest

3. potegat

potegat Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Jędrzejów
    Jeżeli przekroczysz 3 454 zł. podatku to z automatu przerzucą cię na ZUS . Limit co roku się zwiększa

4. dvs269

dvs269 Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    Ustka
    Daj sobie spokój z działalnością gosp. na krus. Działając legalnie odrazu przerzucą Cie na ZUS. W innym wypadku mała sprzeczka z klientem a będą problemy. Z własnego doświadczenia wiem ,że na KRUSie fajna jest tylko składka .

5. potegat

potegat Uczestnik

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Jędrzejów
    12 lat prowadzę warsztat JDG na Krusie i jakoś nie przerzucili mnie na ZUS. Jestem normalnie na zasadach ogólnych wystawiam FV mam kasę online itd. Nie mam jakichś kosmicznych obrotów bo nie pracuję w pełnym wymiarze wiec mieszczę się w limicie.

6. pcemo

pcemo Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    dolnośląskie
    dvs 269 co masz na myśli mała sprzeczka z klientem i będą problemy??

7. dvs269

dvs269 Uczestnik

Docenione treści:
    19
    Miasto:
    Ustka
    Cóż ... Słowo klucz ile wyjdzie Ci podatku. Wspomniane niecałe 3500 zł działając jako dochodowy i perspektywiczny warsztat osiągniesz moment , jeżeli się tak niestanie to lepiej brać się za coś innego. Chodziło mi o to ,że ludzie kombinują oczywiście nie wystawiając rachunków aby zaniżyć dochody . W tym przypadku konflikt z klientem i może być problem.