1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przegląd LPG

Dyskusja w 'Przepisy i prawo' rozpoczęta przez użytkownika Rafałek3131, 12-05 19.

1. Rafałek3131

Rafałek3131 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radomsko
    Witam serdecznie mam pewien problem chodzi o przegląd techniczny w samochodzie zasilanym LPG. Chodzi o to ze gaz w którym posiadam a samochodzie jest legalny roczny wbity w dowód rejestracyjny z pieczątką i datą. A papiery od gazu i homologacja butli posiadam też tylko ze to są ksera sprzedajacy mi auto dał mi ksera wszystko datą jak w dowodzie sie zgadza ale nie moge zrobić przeglądu technicznego auta bo wymagaja oryginał a ja mam ksera i teraz proszę o poradę bo gość nie odbiera mi telefonow jak moge dostać zgodność z orginalem czy tam gdzie zakaldano ten gaz wydadza mi czy gdzieś indziej jechac na przegląd i ktos przyjmie to proszę o porady pozdrawiam

2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 063
    Miasto:
    turek
    zgłoś się tam gdzie montowali. powinni załatwić wtórnik. jak masz daleko, to wysyłkowo ograną. sam tak kiedyś łatwiłem.

Ostatnio edytowano: 12-05 19
  3. Vagers

Vagers Gaduła

Docenione treści:
    366
    Na butle trzeba miec oryginal

4. Regaciarz

Regaciarz Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    41
    Miasto:
    Wasilków
    Tam gdzie montowali go odeślą i powiedzą żeby zobaczył jaki jest producent butli i do niego uderzał po homologację

5. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 063
    Miasto:
    turek
    No i dalej już wszystko jasne. Nie ma problemu w takim wypadku odzyskać kwity.

6. Regaciarz

Regaciarz Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    41
    Miasto:
    Wasilków
    Tak tylko niepotrzebnie pojedzie jak może to załatwić przez internet ;)

7. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 063
    Miasto:
    turek
    ale po co ma gdzieś jechać?