1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Przekładka anglika

Dyskusja w 'Pozostałe' rozpoczęta przez użytkownika BPbartek, 31-01 14.

1. BPbartek

BPbartek Uczestnik

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    Kosmos
    Koledzy mam pytanie czy robił ktos z was przekładke anglika audi a2 1.4 tdi???
    Jeden z moich znajomych uparł sie na taka przekładke i meczy mnie zebym mu to zrobił,nigdy nie przekładałem anglika.

2. WMserwis

WMserwis Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    295
    Miasto:
    Wołomin
    Adres strony:
    Robiłem kiedyś a4 b5 masakra jak dla mnie audi wyjadę mi sie ze nie tak proste jak inne.

BPbartek lubi to.
  3. Giemza

Giemza Bywalec

Docenione treści:
    118
    Miasto:
    Lublin
    Użytkownik/czka MARLENA bodajże z tego co widziałem z kilku wypowiedzi na tym forum zajmuję/ją się przekładkami anglików, więc zapewne od Niej będzie konkretna odpowiedź.
    Dla firm zajmujacych się tym jak najbardziej szczun z tym ile jest roboty :)

A Ty kolego popros znajomego by zaprowadził te Audi do kogoś kto się tym zajmuję konkretnie bo jak to ma być twoja pierwsza przekładka to zapewne posiedzisz trochę przy tym a za ten czas mógłbyś zrobić mechanicznie 10 innych aut i lepiej na tym wyjść niż 3 dni siedzenia przy przekładce w audi. ;)

BPbartek lubi to.
  4. sulej013

sulej013 Uczestnik

Docenione treści:
    33
    Miasto:
    Miętne
    Przekładki są mało opłacalne lepiej puścić auto na graty dołożyć parę groszy i kupić takiego samego europejczyka albo rozbitka bez silnika i poprzekładać graty.. miałem kilka anglików w tym a6 którą przekładałem sam i powiem że profesjonalna przekładka albo taka którą chce się zrobić jak najlepiej raz że kosztuje bardzo dużo, dwa auto później trudno sprzedać (vin nadal wskazuje że to wersja z kierownicą po prawej), trzy zawsze coś będzie trzeszczało piszczało itd... nie da się złożyć idealnie jak w fabryce nawet na nowych spinkach itp. cztery zależy od znajomości i urzędników ale są czasem problemy z rejestracją takiego auta... o ile punkt nr cztery dla firm przekładających to nie problem to zostają jeszcze trzy ... moim zdaniem dyskwalifikujące przekładkę...
    Choć miała wejśc ustawa o mozliwości dopuszczania anglików do ruchu w Polsce tak sprawa ucichła.. Mimo że nasz kraj płaci ogromne kary za nie wprowadzenie tej ustawy (prawie cała unia już to wprowadziła) to może i dobrze że nie wprowadzają tego.. jeżdzę z wyobraźnią i myślę kiedy prowadzę przede wszystkim anglika ale co by było gdyby kilku małolatów wbiło się w jakąś mocną beemkę i szalało po naszych drogach? lipa troszkę ... nie to że (pół biedy) zabili by siebie to i narażali by innych uczestników ruchu.. chyba Tusk powiedział choć pewny nie jestem że Polacy nie potrafią jeździć z kierownicą po lewej a co dopiero by było jak by im dać możliwość kierowania aut z kier po prawej...
    można to obejść rejestrując auto na znajomego w Anglii z tym że auto musi wracać na przeglądy których nie da się zrobić u nas... no chyba że ktoś i to zakręci...

Pozdrawiam

Ostatnio edytowano: 31-01 14
    Dawidek126 i BPbartek lubią to.
  5. Marlena

Marlena Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    157
    Miasto:
    Rawa Mazowiecka
    Adres strony:
    BPbartek zapraszam na forum http://angliki.info tam jest mnóstwo informacji o przekładkach.
    My robimy tylko busy i ciężarówki, osobówki bardzo rzadko.
    Najlepiej autko oddać do osoby, która tylko zajmuje się przekładkami, raz, że taniej wyjdzie to i dużo szybciej :)
    W Wadowicach chłopaki dobrze robią osobówki.

BPbartek lubi to.
  6. BPbartek

BPbartek Uczestnik

Docenione treści:
    11
    Miasto:
    Kosmos
    Ok dzieki za naswietlenie tematu odsyłam goscia gdzie indziej.

7. Richirich

Richirich Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Radom
    Witam mam Anglika audi a3 2007 rok 2.otdi i chciałbym go przełożyć czy jest ktoś kto tym się zajmuje z województwa mazowieckiego?

8. Mattii

Mattii Bywalec

Docenione treści:
    128
    Miasto:
    Maszewo
    Po przekładce nie będzie w dowodzie i tak RHD?

9. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Jest z mazowieckiego. Robocizna 5tyś. zł.

10. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    103
    Miasto:
    Piaseczno
    Prawda lepiej anglika na czesci wykorzystać żeby "ożywić" europejczyka... bez większych formalności będzie:)

u znajomego w "szopie" kiedyś było tak.
    wjeżdza octavia 1,9 sdi na korbach z przodu bez klimy a wyjezdza full opcja z anglika:) 1,9tdi full elektryka i klimatronic, niezle sie na takich tematach wybił jednak jak kolega zauważył cięzko jest poprzekładać wszystko żeby była "fabryka".wszystko w granicach zdrowego rozsądku:)

11. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Dawidek-Mam wrażenie, że Ty tylko tak se chlapiesz ozorem bez pojęcia o temacie.
    Ty se chłopie chlapiesz tym ozorem w różnych tematach, i zawsze bez pojęcia.

Janusze takie przekładki robią za półtora tysiaka. Ty nawet nie masz pojęcia ile takich jeździ.

12. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    414
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Nie kłócić sie prosze

Dawidek126 i toomii76 lubią to.
  13. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    103
    Miasto:
    Piaseczno
    ozor ?? to forma chlapacza?? :)
    moja rola jak i twoja zabierać głos w każdym temacie:)
    nie musisz mnie kochać tylko toleruj :)

14. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Nie toleruję trolingu Dawidku

15. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    103
    Miasto:
    Piaseczno
    chodzi ci o antyspołeczne zachowanie czy metode połowu ryb:)

16. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    połowu ryb, bo jesień to sezon na leszcza

17. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    103
    Miasto:
    Piaseczno
    głupoty piszesz , każdy dobry wędkarz wie że jeśli chodzi o leszcza to najlepsza zabawa zaczyna się od połowy kwietnia:)

18. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Rybak czy wedkarz wie, że Leszcz najlepszy z rzeki. Najlepszy zimą.

19. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    103
    Miasto:
    Piaseczno
    tak masz rację ale najłatwiej złapać leszcza przed okresem tarła gdyż wtedy jak każdy samiec zachowuję się jak drapieżnik. czy zimą będzie lepszy?? tego nie wiem , ale pewne jest ze ryba jest tym co zje... jeśli je gówniane jedzenie to na talerzu mamy "gówno":)
    legenda :
    "gówno " użyte w tej wypowiedzi nie jest obrazliwe , ma za zadanie objaśnić co większośc ludzi kupuje przed świętami w hipermarkecie po taniości:)

XMARIO lubi to.
  20. XMARIO

XMARIO Uczestnik

Docenione treści:
    41
    Doobre...Mój Ojciec zawsze kupował Sazana.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. gdzie przekładka anglika

,
  2. przekladka anglik warszawa gdzie

,
  3. mechanik przeróbka anglika

,
  4. audi a 5 czy da się zrobic przekładke z anglika